Τις υπηρεσίες του ΕΦΚΑ Κατερίνης επισκέφθηκε η υποψήφια βουλευτής ΝΔ Πιερίας, Νόπη Ναβροζίδου, όπου και συναντήθηκε με την νυν Αναπληρώτρια Διευθύντρια της Τοπικής Διεύθυνσης e-ΕΦΚΑ Πιερίας, Βασιλική Μπάμπη και στελέχη και υπαλλήλους της υπηρεσίας.
![Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/344745161_121841654195868_7531533552007017214_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_eui2=AeGB67TQkkPdOxfBWFdSzqHqJLIi7kTm_jMksiLuROb-MxxJFQci4pN4lB9n84wMzq8&_nc_ohc=MF4lLhTg7b0AX_YpLO4&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=00_AfC-RH2S58RN5GELk3HTngbip-322tuxpVWBYkXzEmPnvw&oe=6456E8CF)
Μέσα από γόνιμο και εποικοδομητικό διάλογο σκιαγραφήθηκαν τα σημαντικά ζητήματα του ασφαλιστικού φορέα. Συζητήθηκαν λειτουργικά θέματα και η Νόπη Ναβροζίδου εξέφρασε την αμέριστη υποστήριξή της στις πρωτοβουλίες των υπαλλήλων του ΕΦΚΑ για παραγωγικότερη συνεισφορά στον τομέα της εξυπηρέτησης των πολιτών.