Ευχαριστήρια ανακοίνωση προς την ΠΑΕ Πιερικός και τον Δήμαρχο Κατερίνης, Κώστα Κουκοδήμο για το χρηματικό ποσό που προσέφεραν στον Εθνικό Νέου Κεραμιδίου εξέδωσε η διοίκηση της ομάδας του Νέου Κεραμιδίου.
Η ανακοίνωση:
Ευχαριστούμε θερμά την ΠΑΕ Πιερικός, τον Δήμαρχο Κατερίνης Κώστα Κουκοδήμο και τον Πρόεδρο Σταύρο Νατσιάβα, για την ευγενική προσφορά χρηματικού ποσού στην ομάδα μας, το οποίο παρέλαβε ο Γενικός Αρχηγός του συλλόγου, Πέτρος Κεραμιδάς.
Ο Πιερικός μπορεί να ενώσει το ποδόσφαιρο της περιοχής μας και όπως όλα δείχνουν, ξαναγίνεται η ομάδα που αγάπησε και εκπροσώπησε όλη την Πιερία!