Συγχαρητήρια στις ομάδες Πιερικός Αστήρ Κάτω Αγιάννη και Κατερίνη ΠΣ, για την άνοδο τους στην Β’ κατηγορία της ΕΠΣ Πιερίας.
Ο Πιερικός Αστήρ επέστρεψε μετά από μια μικρή χρονική παύση με αξιώσεις στα πρωταθλήματα της ένωσής μας κι αυτό είναι καλό για το ποδόσφαιρο της περιοχής μας ενώ η νεανική ομάδα Κατερίνη ΠΣ, εκκολάπτει ποδοσφαιριστές που έχουν όλο το μέλλον μπροστά τους.
Καλή πορεία στο νέο πρωτάθλημα.