Επιλογή Σελίδας



1η φάση

28.08.2021
ΑΕ Λευκίμμης – Ατρόμητος Παλαμά 2-2, 3-2 παρ.

Κοζάνη ΦΣ – Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-1
ΑΟ Πόρου – Αίας Σαλαμίνας 0-0, 0-0 παρ., 3-4 πεν.
Άγιος Νικόλαος – Κυανούς Αστήρ Βάρης 2-0

29.08.2021
ΑΕ Νεάπολης – Αήττητος Σπάτων 0-3
Προοδευτική – Σαντορίνη 2-0
Ναυπακτιακός Αστέρας – Τηλυκράτης ΑΟ 0-3
ΑΟ Υπάτου – Αμβρακικός Λουτρού 7-1
Ερμής Μελιγούς – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 3-2
Άρης Σκάλας ΑΠΣ – Ερμιονίδα 1-0
ΑΟ Νέας Αρτάκης – ΠΑΟ Βάρδας 1-0
Ηλιούπολη ΓΣ – Αίας Γαστούνης 4-0
ΑΠΟ Φωστήρ – Παναχαϊκή 1-2
Ποσειδών Μηχανιώνας – Απόλλων Παραλιμνίου 1-1, 4-1 παρ.
Εδεσσαϊκός – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 2-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0
Ένωση Άνθειας Αριστείνου – Θερμαϊκός Θέρμης 2-0
Ορφέας Puma Ξάνθης – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 0-4
ΑΣ Γιαννιτσά – Άρης Αβάτου 1-2
Εθνικός Σοχού – Νέστος Χρυσούπολης 1-0
Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ – Πανδραμαϊκός 1-3
Αναγέννηση Πλαγιάς – Νέος Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου ΑΟ 2-1
Παναγρινιακός – Ηρακλής Λάρισας 0-0, 0-0 παρ., 4-3 πεν.
Φήκης ΠΟ – Αναγέννηση Άρτας 1-0
Αχέρων Καναλακίου – Αετός Μακρυχωρίου 2-0
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Θησέας Αγριάς 0-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-1, 1-2 παρ.
Γιούχτας ΑΟ Αρχανών – Αλμυρός ΓΠΣ 1-0

05.09.2021
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Κερατσίνι 0-1
Άνω Μερά Μυκόνου – Εθνικός ΟΦΠΦ 1-4
Εθνικός Σκουλικάδου – Διαβολιτσίου ΑΟ 1-3
Αιολικός ΑΕΠΣ – Πανελευσινιακός 1-1, 1-1 παρ., 6-7 πεν.
Άρης Σούδας – ΑΟ Καραβά 3-0
Ατσαλένιος – ΑΟ Πυλίου Κω 3-2
ΠΑΟ Ρουφ – Παναιγιάλειος 4-0
Ποντίων ΑΕ ΠΕ Κοζάνης – ΠΟ Ελασσόνας 0-3

2η φάση

11.09.2021
Τυληκράτης ΑΟ – ΑΕ Λευκίμμης 3-3, 4-4 παρ., 3-5 πεν.
Μακεδονικός – ΑΟ Υπάτου 0-1
Παναγρινιακός – ΠΟ Ελασσόνας 2-0
Θησέας Αγριάς – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ 1-0
Διαγόρας Βραχνέικων ΑΟ – Ερμής Μελιγούς 3-0

12.09.2021
Γιούχτας ΑΟ Αρχανών – Αήττητος Σπάτων 1-1, 1-1 παρ., 4-3 πεν.
Άγιος Νικόλαος – Πανελευσινιακός 3-2
Εθνικός Σοχού – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 3-0
Εδεσσαϊκός – Άρης Αβάτου 3-0
Αναγέννηση Πλαγιάς – Ποσειδών Μηχανιώνας 0-2
Φήκης ΠΟ – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0
Αλεξανδρούπολης ΠΟ – Αχέρων Καναλακίου 1-1, 1-1 παρ., 3-4 πεν.
Εθνικός ΟΦΠΦ – Κερατσίνι 3-0
Διαβολιτσίου ΑΟ – ΠΑΟ Ρουφ 1-1, 1-3 παρ.
Αίας Σαλαμίνας – Παναχαϊκή 0-2
Αταλάντη ΑΠΟ – Νέα Αρτάκη ΑΟ 0-1
Προοδευτική – Άρης Σκάλας ΑΠΣ 2-1
Ατσαλένιος – Ηλιούπολη ΓΣ 3-3, 3-3 παρ., 3-4 πεν.
Άρης Σούδας – Χαραυγιακός ΑΟΗ 2-1
Κοζάνη ΦΣ – Πανδραμαϊκός 2-0

3η φάση

25.09.2021
Εθνικός ΟΦΠΦ – Προοδευτική 2-2, 2-2 παρ., 2-4 πεν.
Άρης Σούδας – Διαγόρας Ρόδου 0-1

Pin It on Pinterest

Shares
Share This
// START Corner ad for Novibet // END Corner ad for Novibet