Επιλογή Σελίδας



1η φάση

28.08.2021
ΑΕ Λευκίμμης – Ατρόμητος Παλαμά 2-2, 3-2 παρ.

Κοζάνη ΦΣ – Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-1
ΑΟ Πόρου – Αίας Σαλαμίνας 0-0, 0-0 παρ., 3-4 πεν.
Άγιος Νικόλαος – Κυανούς Αστήρ Βάρης 2-0

29.08.2021
ΑΕ Νεάπολης – Αήττητος Σπάτων 0-3
Προοδευτική – Σαντορίνη 2-0
Ναυπακτιακός Αστέρας – Τηλυκράτης ΑΟ 0-3
ΑΟ Υπάτου – Αμβρακικός Λουτρού 7-1
Ερμής Μελιγούς – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 3-2
Άρης Σκάλας ΑΠΣ – Ερμιονίδα 1-0
ΑΟ Νέας Αρτάκης – ΠΑΟ Βάρδας 1-0
Ηλιούπολη ΓΣ – Αίας Γαστούνης 4-0
ΑΠΟ Φωστήρ – Παναχαϊκή 1-2
Ποσειδών Μηχανιώνας – Απόλλων Παραλιμνίου 1-1, 4-1 παρ.
Εδεσσαϊκός – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 2-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0
Ένωση Άνθειας Αριστείνου – Θερμαϊκός Θέρμης 2-0
Ορφέας Puma Ξάνθης – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 0-4
ΑΣ Γιαννιτσά – Άρης Αβάτου 1-2
Εθνικός Σοχού – Νέστος Χρυσούπολης 1-0
Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ – Πανδραμαϊκός 1-3
Αναγέννηση Πλαγιάς – Νέος Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου ΑΟ 2-1
Παναγρινιακός – Ηρακλής Λάρισας 0-0, 0-0 παρ., 4-3 πεν.
Φήκης ΠΟ – Αναγέννηση Άρτας 1-0
Αχέρων Καναλακίου – Αετός Μακρυχωρίου 2-0
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Θησέας Αγριάς 0-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-1, 1-2 παρ.
Γιούχτας ΑΟ Αρχανών – Αλμυρός ΓΠΣ 1-0

05.09.2021
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Κερατσίνι 0-1
Άνω Μερά Μυκόνου – Εθνικός ΟΦΠΦ 1-4
Εθνικός Σκουλικάδου – Διαβολιτσίου ΑΟ 1-3
Αιολικός ΑΕΠΣ – Πανελευσινιακός 1-1, 1-1 παρ., 6-7 πεν.
Άρης Σούδας – ΑΟ Καραβά 3-0
Ατσαλένιος – ΑΟ Πυλίου Κω 3-2
ΠΑΟ Ρουφ – Παναιγιάλειος 4-0
Ποντίων ΑΕ ΠΕ Κοζάνης – ΠΟ Ελασσόνας 0-3

2η φάση

11.09.2021
Τυληκράτης ΑΟ – ΑΕ Λευκίμμης 3-3, 4-4 παρ., 3-5 πεν.
Μακεδονικός – ΑΟ Υπάτου 0-1
Παναγρινιακός – ΠΟ Ελασσόνας 2-0
Θησέας Αγριάς – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ 1-0
Διαγόρας Βραχνέικων ΑΟ – Ερμής Μελιγούς 3-0

12.09.2021
Γιούχτας ΑΟ Αρχανών – Αήττητος Σπάτων 1-1, 1-1 παρ., 4-3 πεν.
Άγιος Νικόλαος – Πανελευσινιακός 3-2
Εθνικός Σοχού – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 3-0
Εδεσσαϊκός – Άρης Αβάτου 3-0
Αναγέννηση Πλαγιάς – Ποσειδών Μηχανιώνας 0-2
Φήκης ΠΟ – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0
Αλεξανδρούπολης ΠΟ – Αχέρων Καναλακίου 1-1, 1-1 παρ., 3-4 πεν.
Εθνικός ΟΦΠΦ – Κερατσίνι 3-0
Διαβολιτσίου ΑΟ – ΠΑΟ Ρουφ 1-1, 1-3 παρ.
Αίας Σαλαμίνας – Παναχαϊκή 0-2
Αταλάντη ΑΠΟ – Νέα Αρτάκη ΑΟ 0-1
Προοδευτική – Άρης Σκάλας ΑΠΣ 2-1
Ατσαλένιος – Ηλιούπολη ΓΣ 3-3, 3-3 παρ., 3-4 πεν.
Άρης Σούδας – Χαραυγιακός ΑΟΗ 2-1
Κοζάνη ΦΣ – Πανδραμαϊκός 2-0

3η φάση

25.09.2021
Εθνικός ΟΦΠΦ – Προοδευτική 2-2, 2-2 παρ., 2-4 πεν.
Άρης Σούδας – Διαγόρας Ρόδου 0-1

Κυριακή 26.09.2021
Ιεράπετρα – Καλαμάτα 1-1, 1-1 παρ., 3-4 πεν.
ΠΑΟ Ρουφ – Εργοτέλης 0-3
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Κηφισιά 1-2
Γιούχτας ΑΟ Αρχανών – Άγιος Νικόλαος 1-1, 1-2 παρ.
Ηλιούπολη ΓΣ – Αστέρας Βλαχιώτη 2-0
Διαγόρας Βραχνέικων – Παναχαϊκή 0-1
Αχέρων Καναλακίου – Ολυμπιακός Βόλου 1-1, 2-1 παρ.
Εδεσσαϊκός – Κοζάνη ΦΣ 1-3
ΑΕ Λευκίμμης – Απόλλων Πόντου 0-0, 2-1 παρ.
Ποσειδών Μηχανιώνας – Λεβαδειακός 0-5
Καραϊσκάκης ΑΕ – Ξάνθη 0-2
Απόλλων Λάρισας – Λάρισα 0-3
Πιερικός – Τρίγλια 1-2
Θησέας Αγριάς – Πανσερραϊκός 2-2, 2-2 παρ., 2-4 πεν.
Φήκης ΠΟ – Νίκη Βόλου 0-1
Παναγρινιακός – Τρίκαλα 0-2
Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0, 0-1 παρ.
Εθνικός Σοχού – ΑΟ Υπάτου 0-1
Θεσπρωτός – Αλμωπός Αριδαίας 1-2
Καλλιθέα – ΑΟ Επισκοπής 1-1, 2-1 παρ.

Τετάρτη 29.09.2021
Αιγάλεω – Κισσαμικός 1-1, 2-1 παρ.

4η φάση (06.10.2021)

Παναχαϊκή – Αιγάλεω 1-0
Διαγόρας Ρόδου – Λάρισα 1-1, 1-2 παρ.
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας 0-0, 1-1 παρ., 2-0 πεν.
Προοδευτική – Ξάνθη 0-2
Νίκη Βόλου – Εργοτέλης 2-0
ΑΟ Υπάτου – Τρίκαλα 0-0, 0-1 παρ.
Πανσερραϊκός – Τρίγλια 2-1
Κοζάνη ΦΣ – Άγιος Νικόλαος 1-1, 1-1 παρ., 4-5 πεν.
Λεβαδειακός – Καλαμάτα 2-0

5η φάση

26.10.2021
Λεβαδειακός – Αστέρας Τρίπολης 1-0
Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα 0-0, 0-0 παρ., 5-4 πεν.
Λάρισα – ΠΑΣ Γιάννινα 1-1, 1-1 παρ. 3-1 πεν.

27.10.2021
ΑΕ Λευκίμμης – Άγιος Νικόλαος 1-2
Ξάνθη – Ιωνικός 1-2
Ηλιούπολη – Λαμία 1964 0-3
Πανσερραϊκός – Βόλος 1-3
Ατρόμητος Αθηνών – Παναθηναϊκός 0-1
Παναχαϊκή – Παναιτωλικός 1-2

28.10.2021
Αχέρων Καναλακίου – ΟΦΗ 0-1
Τρίκαλα ΑΟ – Νίκη Βόλου 0-1

03.11.2021
Κηφισιά – Απόλλων Σμύρνης 1-0

6η φάση

1η αγωνιστική

01.12.2021
Νίκη Βόλου – Παναιτωλικός 0-1
Άρης – ΟΦΗ 3-1
Λεβαδειακός – Ολυμπιακός 3-2
Παναθηναϊκός – Βόλος 2-1
ΑΕΚ – Κηφισιά 4-0
Λάρισα – ΠΑΟΚ 1-1

02.12.2021
Άγιος Νικόλαος – Αναγέννηση Καρδίτσας 0-1
Λαμία 1964 – Ιωνικός 2-0

2η αγωνιστική

22.12.2021
Αναγέννηση Καρδίτσας – Άγιος Νικόλαος 5-0
Παναιτωλικός – Νίκη Βόλου 1-0
ΠΑΟΚ – Λάρισα 3-1
Ολυμπιακός – Λεβαδειακός 2-0

23.12.2021
ΟΦΗ – Άρης 0-2
Ιωνικός – Λαμία 1964 0-1
Βόλος – Παναθηναϊκός 0-0
Κηφισιά – ΑΕΚ 1-1

Προημιτελική φάση

1η αγωνιστική

19.01.2022
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός 2-1
Παναθηναϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας 4-0
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 0-0

20.01.2022
Άρης – Λαμία 1964 0-0

2η αγωνιστική

26.01.2022
Λαμία 1964 – Άρης 1-0

09.02.2022
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός 0-1
Ολυμπιακός  – Παναιτωλικός 3-1
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ 1-2

Hμιτελική φάση

1η αγωνιστική

20.04.2022
Παναθηναϊκός – Λαμία 1-0

21.04.2022
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός 0-0

2η αγωνιστική

27.04.2022
Λαμία – Παναθηναϊκός 0-2
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ 1-1

21.05.2022
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ 1-0

 

Pin It on Pinterest

Shares
Share This