1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-10-2017 | 10:30 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-10-2017 | 11:30 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-10-2017 | 12:30 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 21-10-2017 | 10:00 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-10-2017 | 10:00 | ΤΣΑΡΑΙ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 21-10-2017 | 11:30 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-10-2017 | 11:30 | ΤΣΑΡΑΙ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 21-10-2017 | 13:00 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ |
Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-10-2017 | 13:00 | ΤΣΑΡΑΙ |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-10-2017 | 10:00 | ΠΕΤΣΙ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-10-2017 | 11:30 | ΠΕΤΣΙ |
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-10-2017 | 13:00 | ΠΕΤΣΙ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΚΑΡΙΤΣΑΣ | 21-10-2017 | 10:30 | ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ. | ΓΚΟΛΕΜΑΣ | ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ |
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2017 | 10:30 | ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 22-10-2017 | 10:30 | ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 22-10-2017 | 10:30 | ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2017 | 11:30 | ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 22-10-2017 | 11:30 | ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ |
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 22-10-2017 | 11:30 | ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 4 | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2017 | 12:30 | ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 22-10-2017 | 12:30 | ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 22-10-2017 | 12:30 | ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 22-10-2017 | 10:00 | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 22-10-2017 | 11:30 | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2017 | 11:30 | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 22-10-2017 | 13:00 | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2017 | 13:00 | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 22-10-2017 | 13:00 | ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 22-10-2017 | 10:00 | ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2017 | 10:00 | ΣΕΣΕΝΤΟΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2017 | 10:00 | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 22-10-2017 | 11:30 | ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2017 | 11:30 | ΣΕΣΕΝΤΟΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2017 | 13:00 | ΣΕΣΕΝΤΟΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-10-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||
ΠΑΝΘΗΡΕΣ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 22-10-2017 | 11:00 | ΝΙΚΟΛΙΤΣ | ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ | ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2017 | 15:00 | ΠΕΤΣΙ | ΓΚΙΟΚΑ | ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΠΑΝ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | 22-10-2017 | 11:00 | ΣΤΙΚΟΣ | ΓΑΛΑΝΟΣ | ΤΣΑΡΑΙ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | 22-10-2017 | 11:00 | ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ | ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ | ΦΩΤΙΑΔΟΥ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | 25ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ | 22-10-2017 | 11:00 | ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ | ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ | 22-10-2017 | 11:00 | ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ | ΤΖΗΜΑΣ |
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΣ | 21-10-2017 | 11:00 | ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ |
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜ |