ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017 – 2018 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 16ΗΣ & 17ΗΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 3 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 16-12-2017 | 10:20 | ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ. |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2017 | 11:00 | ΓΚΙΟΚΑ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 16-12-2017 | 11:20 | ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ. |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2017 | 12:00 | ΓΚΙΟΚΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 16-12-2017 | 12:20 | ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ. |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 4 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2017 | 13:10 | ΓΚΙΟΚΑ |
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2017 | 09:45 | ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2017 | 09:45 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 16-12-2017 | 10:00 | ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2017 | 10:50 | ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2017 | 10:50 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΓΙΩΤΣΑ | 16-12-2017 | 11:10 | ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 16-12-2017 | 12:20 | ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ |
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2017 | 11:55 | ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2017 | 11:55 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | Α’ ΒΟΗΘΟΣ | Β’ ΒΟΗΘΟΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2017 | 13:05 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ. | ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-12-2017 | 14:30 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ. | ΑΝΔΡΕΟΥ | ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 16-12-2017 | 14:30 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ | ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ |
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017 – 2018 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 16ΗΣ & 17ΗΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 17-12-2017 | 10:00 | ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-12-2017 | 11:00 | ΤΖΗΜΑΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 17-12-2017 | 11:00 | ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-12-2017 | 12:00 | ΤΖΗΜΑΣ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-12-2017 | 13:00 | ΤΖΗΜΑΣ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 17-12-2017 | 13:15 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 17-12-2017 | 10:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 17-12-2017 | 11:05 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 17-12-2017 | 11:45 | ΝΤΙΤΣΑ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 17-12-2017 | 12:10 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 17-12-2017 | 13:00 | ΝΤΙΤΣΑ |
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-12-2017 | 10:30 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-12-2017 | 10:30 | ΣΕΣΕΝΤΟΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 17-12-2017 | 10:30 | ΝΤΙΤΣΑ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-12-2017 | 11:45 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-12-2017 | 11:45 | ΣΕΣΕΝΤΟΣ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-12-2017 | 13:00 | ΣΕΣΕΝΤΟΣ |
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | Α’ ΒΟΗΘΟΣ | Β’ ΒΟΗΘΟΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | 17-12-2017 | 10:00 | ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ | ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ | 17-12-2017 | 10:30 | ΠΕΤΣΙ | ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ | ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΠΑΝΘΗΡΕΣ | ΚΑΤΑΧΑ | 17-12-2017 | 10:30 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ. | ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ | ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β. |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ | 17-12-2017 | 10:30 | ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ. | ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ | ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ |