Ξεπερνάμε και officially τις 5 εκατομμύρια προβολές, με… δώρο ένα σκυλάκι που συμμετέχει σε αγώνα ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου κανονικά και με τον… νόμο! Τρέχει, μαρκάρει, … ξεμαρκάρει, κάνει… παρατηρήσεις στους βοηθούς, ξεγελάει τον παρατηρητή αγώνα και γενικά και ειδικά κλέβει την παράσταση, από μία ακόμη ανεπανάληπτη (και ποδοσφαιρικά) αναμέτρηση από την ορεινή Έλαφο Πιερίας, με τη γηπεδούχο ομάδα να κατακτά εμφατική νίκη στην προσπάθεια ανόδου στη Β’ κατηγορία της ΕΠΣ Πιερίας. Ο Ζαμαντζάς άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους, με τους φιλοξενούμενους να ισοφαρίζουν προσωρινά με αυτογκόλ του σκόρερ του πρώτου γκολ του Ταύρου στο πρώτο ημίχρονο. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα του Τόλη Μπαρμπαγεωργόπουλου επικράτησε τελικά με 3-1, με δύο γκολ των Βελώνη και Κοσμίδη.