ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – Β’ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017-18 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 5ΗΣ & 6ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05-05-2018 | 10:30 | ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 4 | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05-05-2018 | 11:30 | ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05-05-2018 | 12:30 | ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05-05-2018 | 12:00 | ΓΚΟΛΕ4ΜΑΣ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05-05-2018 | 13:15 | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05-05-2018 | 12:00 | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05-05-2018 | 13:15 | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | Α’ ΒΟΗΘΟΣ | Β’ ΒΟΗΘΟΣ |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05-05-2018 | 09:15 | ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ | ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ | ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | 05-05-2018 | 10:30 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ | ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 05-05-2018 | 10:40 | ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ | ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ | ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 (’03) | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ – ΔΕΥΤ. | 07-05-2018 | 18:30 | ΤΣΑΡΑΙ | ΑΝΔΡΕΟΥ | ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ – ΤΕΤ. | 09-05-2018 | 18:30 | ΠΕΤΣΙ | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ | ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 06-05-2018 | 10:00 | ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ |
ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 2 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-05-2018 | 10:30 | ΒΕΛΛΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 06-05-2018 | 11:00 | ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-05-2018 | 11:30 | ΒΕΛΛΗΣ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 06-05-2018 | 12:00 | ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-05-2018 | 12:30 | ΒΕΛΛΗΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 06-05-2018 | 13:00 | ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 06-05-2018 | 09:45 | ΤΖΗΜΑΣ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 06-05-2018 | 11:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 06-05-2018 | 11:00 | ΤΖΗΜΑΣ |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-05-2018 | 12:00 | ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 06-05-2018 | 12:15 | ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 06-05-2018 | 12:15 | ΤΖΗΜΑΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 06-05-2018 | 12:15 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-05-2018 | 13:15 | ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 06-05-2018 | 09:45 | ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 06-05-2018 | 09:45 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 06-05-2018 | 11:00 | ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-05-2018 | 12:00 | ΣΕΣΕΝΤΟΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-05-2018 | 13:15 | ΣΕΣΕΝΤΟΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | Α’ ΒΟΗΘΟΣ | Β’ ΒΟΗΘΟΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 (04) | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-05-2018 | 09:15 | ΤΣΑΡΑΙ | ΓΚΟΛΕΜΑΣ | ΛΕΦΑ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 06-05-2018 | 10:40 | ΤΣΑΡΑΙ | ΛΕΦΑ | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |