Μετά από επτά μήνες, ο Χρήστος Βελώνης επιστρέφει στον Ερμή Εξοχής. Ο Κατερινιώτης προπονητής τα βρήκε σε όλα με τους διοικούντες την ομάδα της Εξοχής και αναλαμβάνει ξανά τις τύχες της, στο νέο πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣ Πιερίας.
Η σχετική ανακοίνωση αναφέρει:
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την έναρξη συνεργασίας μας με τον προπονητή κ. Χρήστο Βελώνη!
Καλή επιτυχία coach!
Με εκτίμηση Ερμής Εξοχής
![Μπορεί να είναι εικόνα 3 άτομα και γένι](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438252822_3300090636961944_6547799845840902171_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeFJvYv_lWuU9kckKv2inHOloUP7DCA1OdGhQ_sMIDU50XPydXuiEA6Qxy_LtI4x8Oc&_nc_ohc=nDNoEbXpJasQ7kNvgGEfYev&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=00_AYDVC_TGv_fmYM7rbatkCsRQU9vaP7pzvMlN-jLRb8MVAA&oe=6642EBC9)