Την επιστροφή των αδελφών Νίκου και Αποστόλη Καλαϊτζίδη στην ομάδα του Εθνικού Νέου Κεραμιδίου γνωστοποίησε ο πιερικός σύλλογος.
Η ανακοίνωση:
![](https://i0.wp.com/www.katerinisport.gr/wp-content/uploads/2020/01/symeonidis02.jpg?resize=830%2C506)
“Δύο νέες προσθεσεις στο ρόστερ του ΕΘΝΙΚΟΥ. Επιστρέφουν στην ομάδα στο πρωτάθλημα της Γ ΕΘΝΙΚΗΣ, δύο νέα παιδιά οι Αδελφοί Καλαϊτζίδη.
Νεα παιδιά με μέλλον, γέννημα θρέμμα του Νέου Κεραμιδίου. Παραλληλα με τις σπουδές τους, αγωνίζονταν στην ομαδα του ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ. Ο Νίκος είναι μέσοαμυντικός 20 ετων και ο Αποστόλης 19 ετών, τερματοφύλακας με θητεία στις μικτές της ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ. Η ομάδα τους καλοσωριζει και τους εύχεται υγεία και καλή ποδοσφαιρική χρονιά.
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ