Δείτε τι δήλωσε στην κάμερα της webtv του katerinisport.gr ο προπονητής της ΑΕ Καρίτσας, Απόστολος Στύλος στην πρώτη προπόνηση των “κιτρινόμαυρων” της ποδοσφαιρικής σεζόν 2020-2021.
από Δημήτρης Πάππας | Ιούλ 20, 2020 23:43 | ΑΕ Καρίτσας, Γ' Εθνική, Ποδόσφαιρο | 0 Σχόλια
Δείτε τι δήλωσε στην κάμερα της webtv του katerinisport.gr ο προπονητής της ΑΕ Καρίτσας, Απόστολος Στύλος στην πρώτη προπόνηση των “κιτρινόμαυρων” της ποδοσφαιρικής σεζόν 2020-2021.