Επιλογή Σελίδας
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Κυριακή 18 Φεβρουαρίου, η 4η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα 18.02.2024 16:00 ΑΠΣ Αίολος Κατερίνης – ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου (Πορτοκαλίδης, Σαρακινίδης) 18:00 ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΣΦΚ Πιερικός (Βένος, Δανιηλίδου)...
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Κυριακή 18 Φεβρουαρίου, η 8η αγωνιστική του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα 18.02.2024 13:00 ΓΑΣ Βαφύρας Δίου – ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου (Μελιόπουλος) 16:00 ΑΣ Πάνθεον Λιτοχώρου – ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης...
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Αγοριών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Σάββατο 17 Φεβρουαρίου, η 4η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Αγοριών Κ18 της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα 17.02.2024 13:00 ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΑΠΣ Ήφαιστος Φλώρινας (Παπαδοπούλου) 14:00 ΑΠΣ Αίολος Κατερίνης – ΑΣ Οδυσσέας Κοζάνης (Μελιόπουλος) 16:00...
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 14ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Γυναικών της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Σάββατο 17 Φεβρουαρίου, η 14η και τελευταία αγωνιστική του Πρωταθλήματος Γυναικών της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα Α’ όμιλος 16.02.2024 (εξ αναβολής) 17:30 ΣΦΚ Πιερικός – ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας (Ντόβα, Πλιάχα) 17.02.2024 12:00 ΑΠΣ Αίολος Κατερίνης...
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Κλήσεις αθλητριών για προπόνηση κλιμακίου ΕΣΠΕΜ (γεν. 2010-2011)

Ο ομοσπονδιακός προπονητής, Αθανάσιος Στράντζαλης, καλεί για προπόνηση τις παρακάτω αθλήτριες γεννημένες τα έτη 2010 και 2011 την Δευτέρα 19 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 16:00-17:30 στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Καλυβίων. Λιόλιου Δέσποινα (ΕΓΣ Ζαφειράκης Νάουσας) Πίτου...
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Κλήσεις αθλητριών για προπόνηση Κλιμακίου ΕΣΠΕΜ

Ο ομοσπονδιακός προπονητής, Αθανάσιος Στράντζαλης, καλεί για προπόνηση, τις παρακάτω αθλήτριες την Δευτέρα 19 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 17:15-19:00 στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Καλυβίων. Τραούδα Πηνελόπη (ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου) Κατσαρέλια Ζωή (ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου)...
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: 11.02.2024 ΣΦΚ Πιερικός – ΑΠΣ Αίολος Κατερίνης 3-0 (25-11, 25-17, 25-14) ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 3-0 (25-12, 25-×1, 25-19) Βαθμολογία Θέση...
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: 12.02.2024 ΓΑΣ Βαφύρας Δίου – ΑΠΣ Αίολος Κατερίνης 0-3 (6-25, 4-25, 13-25) ΣΦΚ Πιερικός – ΑΣ Πάνθεον Λιτοχώρου 3-1 (25-18, 25-14, 23-25, 25-19) ΓΑΣ...
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Γυναικών της ΕΣΠΕΜ

Στο πλαίσιο της 13ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Γυναικών της ΕΣΠΕΜ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: Α’ όμιλος 09.02.2024 ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΣΦΚ Πιερικός 0-3 (24-26, 15-25, 19-25)* 10.02.2024 ΣΦΚ Πιερικός – ΑΠΟ Άτλας Κιλκίς 3-0 (25-14, 25-12, 25-18) ΓΑΣ...
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Αγοριών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Αγοριών Κ18 της ΕΣΠΕΜ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: 10.02.2024 ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΑΠΣ Αίολος Κατερίνης 0-3 (22-25, 18-25, 11-25) ΑΣ Οδυσσέας Κοζάνης – ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-16, 25-21, 25-20) ΑΠΣ...
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Κυριακή 11 Φεβρουαρίου, η 3η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα 11.02.2024 18:00 ΣΦΚ Πιερικός – ΑΠΣ Αίολος Κατερίνης (Δανιηλίδου, Πορτοκαλίδης) 19:00 ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου (Σαρακινίδης, Βένος)...
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Κυριακή 11 Φεβρουαρίου, η 7η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα 12.02.2024 12:00 ΓΑΣ Βαφύρας Δίου – ΑΠΣ Αίολος Κατερίνης (Μελιόπουλος) 14:00 ΣΦΚ Πιερικός – ΑΣ Πάνθεον Λιτοχώρου (Ντόβα) 16:00 ΓΑΣ Αρχέλαος...
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 13ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Γυναικών της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Σάββατο 10 Φεβρουαρίου, η 13η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Γυναικών της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα Α’ όμιλος 09.02.2024 ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΣΦΚ Πιερικός (Πορτοκαλίδης, Σαρακινίδης)* 10.02.2024 16:00 ΣΦΚ Πιερικός – ΑΠΟ Άτλας Κιλκίς (Πλιάχα, Ντόβα)...
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Αγοριών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Σάββατο 10 Φεβρουαρίου, η 3η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Αγοριών Κ18 της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα 10.02.2024 10:00 ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΑΠΣ Αίολος Κατερίνης (Κιουλτζοπούλου) 12:00 ΑΣ Οδυσσέας Κοζάνης – ΣΦΚ Πιερικός (Γιώτα) 15:00 ΑΠΣ Ήφαιστος...
Μίλων – Λούνεμπουργκ 2-3

Μίλων – Λούνεμπουργκ 2-3

O Mίλων πάλεψε για την πρόκριση στα ημιτελικά του CEV Cup, προηγήθηκε με 2-1 σετ και άγγιξε το θαύμα αλλά τελικά γνώρισε την ήττα από την καλύτερη γερμανική Λούνεμπουργκ και ολοκλήρωσε την επιτυχημένη ευρωπαϊκή του πορεία. Η ομάδα της Νέας Σμύρνης παρότι βρέθηκε να...
Αρκάς – Ολυμπιακός 3-0

Αρκάς – Ολυμπιακός 3-0

O Oλυμπιακός πάλεψε στη Σμύρνη απέναντι στην Αρκάς αλλά η απώλεια του 1ου σετ από 16-12 και 22-20 έφερε απογοήτευση και τελικά την ήττα με 3-0 σετ από την τουρκική Αρκάς και αποκλείστηκε από τα προημιτελικά του CEV Cup. Οι «ερυθρόλευκοι» πιέστηκαν στην υποδοχή και στο...
Αντίπαλοι την Κυριακή, Χρήστος Γκορίδης – Χάρης Σακόγλου

Αντίπαλοι την Κυριακή, Χρήστος Γκορίδης – Χάρης Σακόγλου

Δύο σπουδαίοι βολευμπωλίστες με εξαιρετική προϋπηρεσία στη βόλευ λίγκα ο Χρήστος Γκορίδης της ΜΑΣ “Νίκη Αιγινίου” και ο Χάρης Σακόγλου του “ΣΦΚ Πιερικός” συναντήθηκαν ως αντίπαλοι στον αγώνα της 4ης Φεβρουαρίου για το πρωτάθλημα της Β’...
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: 04.02.2024 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – ΣΦΚ Πιερικός 0-3 (18-25, 11-25, 15-25) ΑΠΣ Αίολος Κατερίνης – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας 3-2 (26-24, 25-18, 15-25, 17-25, 15-7)...
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: 04.02.2024 ΑΣ Πάνθεον Λιτοχώρου – ΓΑΣ Βαφύρας Δίου 3-0 (25-21, 25-20, 25-19) ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΣΦΚ Πιερικός 1-3 (19-25, 16-25, 25-17,...
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΣΠΕΜ

Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Γυναικών της ΕΣΠΕΜ

Στο πλαίσιο της 12ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Γυναικών της ΕΣΠΕΜ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: Α’ όμιλος 03.02.2024 ΑΠΣ Αίολος Κατερίνης – ΑΠΟ Άτλας Κιλκίς 0-3 ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΑΟΠ Μίλωνας Γιαννιτσών 3-0 (25-20, 25-18, 25-22) ΓΑΣ Μέγας Αλέξανδρος...

Pin It on Pinterest