Επιλογή Σελίδας
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Κυριακή 17 Δεκεμβρίου, η 1η αγωνιστική του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα 17.12.2023 09:00 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης – ΑΣ Πάνθεον Λιτοχώρου (Μελιόπουλος) 16:00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – ΓΑΣ Βαφύρας Δίου...
Μας συχωρείτε, διακοπή…

Μας συχωρείτε, διακοπή…

Λόγω κάποιων απαραίτητων εργασιών συντήρησης, η ροή ειδήσεων έχει διακοπεί προσωρινά. Ευχαριστούμε για την κατανόηση.
Στις 18 Δεκεμβρίου η έναρξη της 2ης Μεταγραφικής Περιόδου 2023-2024

Στις 18 Δεκεμβρίου η έναρξη της 2ης Μεταγραφικής Περιόδου 2023-2024

Την Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 2023 θα ξεκινήσει η 2η μεταγραφική Περίοδος 2023-2024  που αφορά όλους τους αθλητές/αθλήτριες στα Πρωταθλήματα που διεξάγονται από την Ε.Ο.ΠΕ.. Η 2η μεταγραφική περίοδος θα διαρκέσει έως την Τετάρτη 31 Ιανουαρίου 2024. Η...
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ

Στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: 26.11.2023 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας 0-3 ΕΓΣ Ζαφειράκης Νάουσας – ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης 3-2 (17-25, 22-25, 25-17, 25-18, 17-15) ΣΦΚ Πιερικός –...
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Κυριακή 26 Νοεμβρίου, η 8η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Αγοριών Κ21 της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα 26.11.2023 16:00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας (Μελιόπουλος) 16:00 ΕΓΣ Ζαφειράκης Νάουσας – ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης (Πορτοκαλίδης) 17:00 ΣΦΚ...
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ

Στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: 19.11.2023 ΑΣ Αλέξανδρος Αξιούπολης – ΕΓΣ Ζαφειράκης Νάουσας 1-3 (26-28, 25-22, 24-26, 12-25) ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης – ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 3-1 (25-14, 25-20,...
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Κυριακή 19 Νοεμβρίου, η 7η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Αγοριών Κ21 της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα 19.11.2023 16:00 ΑΣ Αλέξανδρος Αξιούπολης – ΕΓΣ Ζαφειράκης Νάουσας (Σαρακινίδης) 18:00 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης – ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου (Μελιόπουλος) 18:00 ΦΕΣ...
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ

Στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: 12.11.2023 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – ΕΓΣ Ζαφειράκη Νάουσας 2-3 (25-15, 25-21, 23-25, 16-25, 11-25) ΑΣ Αλέξανδρος Αξιούπολης – ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας 0-3...
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Κυριακή 12 Νοεμβρίου, η 6η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα 12.11.2023 16:00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – ΕΓΣ Ζαφειράκη Νάουσας (Σαρακινίδης) 17:00 ΑΣ Αλέξανδρος Αξιούπολης – ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας (Χανός) 18:00...
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ

Στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: 05.11.2023 ΑΣ Αλέξανδρος Αξιούπολης – ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης 2-3 (17-25, 18-25, 25-22, 25-21, 5-15) ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας – ΕΓΣ Ζαφειράκης Νάουσας 3-1 (25-18,...
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Κυριακή 5 Νοεμβρίου, η 5η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα 05.11.2023 16:00 ΑΣ Αλέξανδρος Αξιούπολης – ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης (Χανός) 16:00 ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας – ΕΓΣ Ζαφειράκης Νάουσας (Τότλη) 19:00 ΣΦΚ Πιερικός...
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ

Στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: 22.10.2023 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – ΑΣ Αλέξανδρος Αξιούπολης 3-1 (25-21, 25-17, 14-25, 25-15) ΕΓΣ Ζαφειράκης Νάουσας – ΣΦΚ Πιερικός 0-3 (16-25,10-25, 5-25) ΓΑΣ...
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Κυριακή 29 Οκτωβρίου, η 4η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα 29.10.2023 16:00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – ΑΣ Αλέξανδρος Αξιούπολης (Σαρακινίδης) 16:00 ΕΓΣ Ζαφειράκης Νάουσας – ΣΦΚ Πιερικός (Πορτοκαλίδης) 20:00 ΓΑΣ Αρχέλαος...
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ

Στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: 22.10.2023 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης – ΕΓΣ Ζαφειράκης Νάουσας 1-3 (25-21, 22-25, 25-27, 25-27) ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας – ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 3-0 (25-11,...
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Κυριακή 22 Οκτωβρίου, η 3η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα 22.10.2023 14:00 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης – ΕΓΣ Ζαφειράκης Νάουσας (Μελιόπουλος) 17:00 ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας – ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου (Βένος) 18:00...
Έως 31 Οκτωβρίου η υποβολή διορθώσεων για το Μητρώο Αθλητικών Σωματείων 2023

Έως 31 Οκτωβρίου η υποβολή διορθώσεων για το Μητρώο Αθλητικών Σωματείων 2023

Εκ μέρους της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού, σας ενημερώνουμε-υπενθυμίζουμε ότι η προθεσμία για την υποβολή διορθώσεων από τα σωματεία που έχουν απορριφθεί για το Μητρώο Αθλητικών Σωματείων έτους 2023 λήγει στις 31 Οκτωβρίου 2023. Επίσης, διορθώσεις/συμπληρώσεις στον...
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ

Στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: ΣΦΚ Πιερικός – ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας 3-0 (25-19, 25-17, 25-20) ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης 0-3 (18-25, 22-25, 16-25) ΕΓΣ Ζαφειράκης Νάουσας –...
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Σάββατο 14 Οκτωβρίου, η 2η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα 14:00 ΣΦΚ Πιερικός – ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας (Μελιόπουλος) 16:00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης (Ντόβα) 16:00 ΕΓΣ Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΣ...
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ

Στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: 07.10.2023 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης – ΣΦΚ Πιερικός 0-3 (6-25, 16-25, 14-25) ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας – ΑΣ Αλέξανδρος Αξιούπολης 3-0 (25-12, 25-21, 25-23) ΜΑΣ Νίκη...
Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 της ΕΣΠΕΜ

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ

Διεξάγεται αύριο, Σάββατο 7 Οκτωβρίου, η 1η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ20 της ΕΣΠΕΜ. Το πρόγραμμα 16:00 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης – ΣΦΚ Πιερικός (Μελιόπουλος) 16:00 ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας – ΑΣ Αλέξανδρος Αξιούπολης (Βένος) ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου...

Pin It on Pinterest