Επιλογή Σελίδας

2022-2023

1η αγωνιστική – 14η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – ΠΑΟΚ Κρηστώνης 1-1
Ελασσόνα – Θύελλα Σαρακηνών 1-1
ΑΕΠ Κοζάνης – Ολυμπιακός Βόλου 2-0
Εδεσσαϊκός – Πιερικός 1-0
ΓΑΣ Σβορώνου – ΑΟ Χανιώτης 2-2
Δωτιέας Αγιάς – Κοζάνη 1-5
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Καστοριά 0-0

2η αγωνιστική – 15η αγωνιστική
Ελασσόνα – Μακεδονικός Φούφα 1-0
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – ΑΕΠ Κοζάνης 2-0
Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός 1-1
Ολυμπιακός Βόλου – ΓΑΣ Σβορώνου 1-0
Πιερικός – Δωτιέας Αγιάς 3-0
ΑΟ Χανιώτης – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-2
Κοζάνη – Καστοριά 2-0

3η αγωνιστική – 16η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕΠ Κοζάνης 0-1
Εδεσσαϊκός – Ελασσόνα 1-1
ΓΑΣ Σβορώνου – ΠΑΟΚ Κρηστώνης 2-0
Δωτιέας Αγιάς – Θύελλα Σαρακηνών 0-5
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ολυμπιακός Βόλου 0-0
Καστοριά – Πιερικός 2-1
Κοζάνη – ΑΟ Χανιώτης 4-0

4η αγωνιστική – 17η αγωνιστική
Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός Φούφα
ΑΕΠ Κοζάνης – ΓΑΣ Σβορώνου
Ελασσόνα – Δωτιέας Αγιάς
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Θύελλα Σαρακηνών – Καστοριά
Ολυμπιακός Βόλου – Κοζάνη
Πιερικός – ΑΟ Χανιώτης

5η αγωνιστική – 18η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – ΓΑΣ Σβορώνου
Δωτιέας Αγιάς – Εδεσσαϊκός
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕΠ Κοζάνης
Καστοριά – Ελασσόνα
Κοζάνη – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
ΑΟ Χανιώτης – Θύελλα Σαρακηνών
Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου

6η αγωνιστική – 19η αγωνιστική
Δωτιέας Αγιάς – Μακεδονικός Φούφα
ΓΑΣ Σβορώνου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Εδεσσαϊκός – Καστοριά
ΑΕΠ Κοζάνης – Κοζάνη
Ελασσόνα – ΑΟ Χανιώτης
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Πιερικός
Θύελλα Σαρακηνών – Ολυμπιακός Βόλου

7η αγωνιστική – 20η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Καστοριά – Δωτιέας Αγιάς
Κοζάνη – ΓΑΣ Σβορώνου
ΑΟ Χανιώτης – Εδεσσαϊκός
Πιερικός – ΑΕΠ Κοζάνης
Ολυμπιακός Βόλου – Ελασσόνα
Θύελλα Σαρακηνών – ΠΑΟΚ Κρηστώνης

8η αγωνιστική – 21η αγωνιστική
Καστοριά – Μακεδονικός Φούφα
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Κοζάνη
Δωτιέας Αγιάς – ΑΟ Χανιώτης
ΓΑΣ Σβορώνου – Πιερικός
Εδεσσαϊκός – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΠ Κοζάνης – Θύελλα Σαρακηνών
Ελασσόνα – ΠΑΟΚ Κρηστώνης

9η αγωνιστική – 22η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Κοζάνη
ΑΟ Χανιώτης – Καστοριά
Πιερικός – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Ολυμπιακός Βόλου – Δωτιέας Αγιάς
Θύελλα Σαρακηνών – ΓΑΣ Σβορώνου
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Εδεσσαϊκός
ΑΕΠ Κοζάνης – Ελασσόνα

10η αγωνιστική – 23η αγωνιστική
ΑΟ Χανιώτης – Μακεδονικός Φούφα
Κοζάνη – Πιερικός
Καστοριά – Ολυμπιακός Βόλου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Θύελλα Σαρακηνών
Δωτιέας Αγιάς – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
ΓΑΣ Σβορώνου – Ελασσόνα
Εδεσσαϊκός – ΑΕΠ Κοζάνης

11η αγωνιστική – 24η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Πιερικός
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Χανιώτης
Θύελλα Σαρακηνών – Κοζάνη
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Καστοριά
Ελασσόνα – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΕΠ Κοζάνης – Δωτιέας Αγιάς
ΓΑΣ Σβορώνου – Εδεσσαϊκός

12η αγωνιστική – 25η αγωνιστική
Ολυμπιακός Βόλου – Μακεδονικός Φούφα
Πιερικός – Θύελλα Σαρακηνών
ΑΟ Χανιώτης – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Κοζάνη – Ελασσόνα
Καστοριά – ΑΕΠ Κοζάνης
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Εδεσσαϊκός
Δωτιέας Αγιάς – ΓΑΣ Σβορώνου

13η αγωνιστική – 26η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Θύελλα Σαρακηνών
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Ολυμπιακός Βόλου
Ελασσόνα – Πιερικός
ΑΕΠ Κοζάνης – ΑΟ Χανιώτης
Εδεσσαϊκός – Κοζάνη
ΓΑΣ Σβορώνου – Καστοριά
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Δωτιέας Αγιάς

2021-2022

1η αγωνιστική (24.10.2021)
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Ηρακλής Λάρισας 0-0
Ελασσόνα – Φήκης ΠΟ 1-0
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Υπάτου 1-2
Θησέας Αγριάς – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0
Αταλάντη – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-2
Αετός Μακρυχωρίου – Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-2

2η αγωνιστική (31.10.2021)
Ελασσόνα – ΑΟ Νέας Αρτάκης 0-0
Ηρακλής Λάρισας – Ατρόμητος Παλαμά 2-1
Φήκης ΠΟ – Θησέας Αγριάς 1-2
ΑΟ Υπάτου – Αταλάντη 1-0
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου – Αετός Μακρυχωρίου 4-0
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0

3η αγωνιστική (07.11.2021)
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Ατρόμητος Παλαμά 1-0
Θησέας Αγριάς – Ελασσόνα 0-0
Αταλάντη – Ηρακλής Λάρισας 0-1
Αετός Μακρυχωρίου – Φήκης ΠΟ 1-2
Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου 1-3
Αμβρυσσέας Διστόμου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0

4η αγωνιστική (14.11.2021)
Θησέας Αγρίας – ΑΟ Νέας Αρτάκης 0-0
Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη 3-0
Ελασσόνα – Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.
Ηρακλής Λάρισας – Δήμητρα Ευξεινούπολης 0-0
Φήκης ΠΟ – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΟ Υπάτου 0-0

5η αγωνιστική (21.11.2021)
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Αταλάντη 3-2
Αετός Μακρυχωρίου – Θησέας Αγριάς 0-3 α.α
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Ατρόμητος Παλαμά 1-0
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ελασσόνα 0-0
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας 0-0
ΑΟ Υπάτου – Φήκης ΠΟ 0-1

6η αγωνιστική (28.11.2021)
Αετός Μακρυχωρίου – ΑΟ Νέας Αρτάκης 0-3 α.α.

Αταλάντη – Δήμητρα Ευξεινούπολης 1-2
Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-0
Ατρόμητος Παλαμά – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-2
Ελασσόνα – ΑΟ Υπάτου 1-1
Ηρακλής Λάρισας – Φήκης ΠΟ 4-1

7η αγωνιστική

04.12.2021
Ηρακλής Λάρισας – Ελασσόνα 3-2
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α

05.12.2021
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Δήμητρα Ευξεινούπολης 0-1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αταλάντη 2-1
ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς 3-0
Φήκης ΠΟ – Ατρόμητος Παλαμά 1-0

8η αγωνιστική (12.12.2021)
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Νέας Αρτάκης 1-1
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-0
Αετός Μακρυχωρίου – ΑΟ Υπάτου 0-3 α.α
Αταλάντη – Φήκης ΠΟ 1-0
Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Λάρισας 0-1
Ατρόμητος Παλαμά – Ελασσόνα 1-1

9η αγωνιστική (19.12.2021)
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-0
ΑΟ Υπάτου – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0
Φήκης ΠΟ – Δήμητρα Ευξεινούπολης 1-0
Ηρακλής Λάρισας – Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α
Ελασσόνα – Αταλάντη 4-0
Ατρόμητος Παλαμά – Θησέας Αγριάς 0-0

10η αγωνιστική (19.01.2022)
ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Νέας Αρτάκης 1-1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Φήκης ΠΟ 3-0
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ηρακλής Λάρισας 1-2
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Ελασσόνα 0-1
Αταλάντη – Θησέας Αγριάς 2-1
Αετός Μακρυχωρίου – Ατρόμητος Παλαμά 0-3 α.α.

11η αγωνιστική (16.01.2022)
Φήκης ΠΟ – ΑΟ Νέας Αρτάκης 1-3
Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Υπάτου 0-1
Ελασσόνα – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 2-1
Ατρόμητος Παλαμά – Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1
Θησέας Αγριάς – Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-3
Αταλάντη – Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.

12η αγωνιστική

23.01.2022
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α
Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Νέας Αρτάκης 1-0
Φήκης ΠΟ – Ελασσόνα 3-0
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Θησέας Αγριάς 2-0

02.02.2022
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αταλάντη 5-0

16.02.2022
ΑΟ Υπάτου – Ατρόμητος Παλαμά 2-0

13η αγωνιστική

30.01.2022)
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Ελασσόνα 1-2
Ατρόμητος Παλαμά – Ηρακλής Λάρισας 1-2
Θησέας Αγριάς – Φήκης ΠΟ 0-1
Αετός Μακρυχωρίου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-3 α.α
Αμβρυσσέας Διστόμου – Δήμητρα Ευξεινούπολης 1-0

09.02.2022
Αταλάντη – ΑΟ Υπάτου 0-3

14η αγωνιστική (06.02.2022)
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Νέας Αρτάκης 0-0
Ελασσόνα – Θησέας Αγριάς 2-0
Ηρακλής Λάρισας – Αταλάντη 4-1
Φήκης ΠΟ – Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.
ΑΟ Υπάτου – Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-0

15η αγωνιστική (13.02.2022)
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Θησέας Αγριάς 3-0
Αταλάντη – Ατρόμητος Παλαμά 0-1
Αετός Μακρυχωρίου – Ελασσόνα 0-3 α.α.
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Ηρακλής Λάρισας 1-2
Αμβρυσσέας Διστόμου – Φήκης ΠΟ 0-1
ΑΟ Υπάτου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 4-1

16η αγωνιστική

20.02.2022
Θησέας Αγριάς – Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.
Ατρόμητος Παλαμά – Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-0
Ελασσόνα – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0
Ηρακλής Λάρισας – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0
Φήκης ΠΟ – ΑΟ Υπάτου 0-1

27.02.2022
Αταλάντη – ΑΟ Νέας Αρτάκης 0-4

17η αγωνιστική (02.03.2022)
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αταλάντη 5-0
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ατρόμητος Παλαμά 0-1
ΑΟ Υπάτου – Ελασσόνα 3-1
Φήκης ΠΟ – Ηρακλής Λάρισας 2-0
Αμβρυσσέας Διστόμου – Θησέας Αγριάς 3-0

18η αγωνιστική (06.03.2022)
Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Νέας Αρτάκης 1-0
Αετός Μακρυχωρίου – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-3 α.α.
Αταλάντη – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-1
Θησέας Αγριάς – ΑΟ Υπάτου 0-3
Ατρόμητος Παλαμά – Φήκης ΠΟ 2-3
Ελασσόνα – Ηρακλής Λάρισας 0-1

19η αγωνιστική (13.03.2022)
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Δήμητρα Ευξεινούπολης 0-1
ΑΟ Υπάτου – Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.
Φήκης ΠΟ – Αταλάντη 2-0
Ηρακλής Λάρισας – Θησέας Αγριάς 3-1
Ελασσόνα – Ατρόμητος Παλαμά 1-2

20η αγωνιστική (20.03.2022)
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΟ Νέας Αρτάκης 1-0
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Υπάτου 2-0
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Φήκης ΠΟ 3-1
Αετός Μακρυχωρίου – Ηρακλής Λάρισας 0-3 α.α.
Αταλάντη – Ελασσόνα 0-3
Θησέας Αγριάς – Ατρόμητος Παλαμά 1-3

21η αγωνιστική (27.03.2022)
Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.
Θησέας Αγρίας – Αταλάντη 3-0
ΑΟ Νέας Αρτάκης – ΑΟ Υπάτου 0-0
Φήκης ΠΟ – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-1
Ηρακλής Λάρισας – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0
Ελασσόνα – Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-2

22η αγωνιστική (03.04.2022)
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Φήκης ΠΟ 2-1
ΑΟ Υπάτου – Ηρακλής Λάρισας 1-1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ελασσόνα 2-2
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ατρόμητος Παλαμά 2-1
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Θησέας Αγριάς 1-1
Αετός Μακρυχωρίου – Αταλάντη 0-3 α.α.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This