Επιλογή Σελίδας

2022-2023

1η αγωνιστική
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – ΑΕ Περίστασης 3-2
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Ερμής Εξοχής 2-2
25η Μαρτίου – Απόλλων Ράχης 1-6
Εθνικός Κατερίνης – Ακαδημία Βατανιακός 1978 1-0
Ελπίς Ανδρομάχης – Απόλλων Λιτοχώρου 1-0

2η αγωνιστική
Νέος Παμβρυακός – 25η Μαρτίου 1-1
Απόλλων Ράχης – Εθνικός Κατερίνης 2-3
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Πίνδος Άνω Αγιάννη 2-1
Απόλλων Λιτοχώρου – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 2-1
ΑΕ Περίστασης – Ερμής Εξοχής 1-2

3η αγωνιστική
Ερμής Εξοχής – Απόλλων Λιτοχώρου 1-0
ΑΕ Περίστασης – Ακαδημία Βατανιακός 1978 4-2
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Απόλλων Ράχης 6-0
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – Εθνικός Κατερίνης 1-2
Ελπίς Ανδρομάχης – Νέος Παμβρυακός 5-0

4η αγωνιστική
Νέος Παμβρυακός – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 2-6
Απόλλων Ράχης – ΑΕ Περίστασης 2-2
Ελπίς Ανδρομάχης – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 4-0
Εθνικός Κατερίνης – Πίνδος Άνω Αγιάννη 0-0
Απόλλων Λιτοχώρου – Ακαδημία Βατανιακός 1978 2-2

5η αγωνιστική
25η Μαρτίου – Πίνδος Άνω Αγιάννη 2-8
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Ελπίς Ανδρομάχης 2-0
ΑΕ Περίστασης – Εθνικός Κατερίνης 2-1
Ερμής Εξοχής – Νέος Παμβρυακός 3-0
Απόλλων Λιτοχώρου – Απόλλων Ράχης 1-2

6η αγωνιστική
Νέος Παμβριακός – Ακαδημία Βατανιακός 1978 2-6
Εθνικός Κατερίνης – Απόλλων Λιτοχώρου 1-4
Ελπίς Ανδρομάχης – Ερμής Εξοχής 2-1
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 5-0
Πίνδος Άνω Αγιάννη – ΑΕ Περίστασης 2-1

7η αγωνιστική
Απόλλων Λιτοχώρου – Πίνδος Άνω Αγιάννη 1-1
Ακαδημία Βατανιακός – Ελπίς Ανδρομάχης 0-0
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – ΑΕ Περίστασης 0-3
Απόλλων Ράχης – Νέος Παμβρυακός 5-3
Ερμής Εξοχής – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 4-1

8η αγωνιστική
Ελπίς Ανδρομάχης – Απόλλων Ράχης 3-3
Ερμής Εξοχής – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 3-1
ΑΕ Περίστασης – Απόλλων Λιτοχώρου 4-1
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Ακαδημία Βατανιακός 2-1
Εθνικός Κατερίνης – Νέος Παμβρυακός 2-0

9η αγωνιστική
Απόλλων Ράχης – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 4-7
Νέος Παμβρυακός – Πίνδος Άνω Αγιάννη 0-3
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Ερμής Εξοχής 0-3
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – Απόλλων Λιτοχώρου 0-2
Εθνικός Κατερίνης – Ελπίς Ανδρομάχης 0-0

10η αγωνιστική
Ερμής Εξοχής – Απόλλων Ράχης 4-1
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 3-0 α.α.
ΑΕ Περίστασης – Νέος Παμβρυακός 6-1
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Εθνικός Κατερίνης 2-0
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Ελπίς Ανδρομάχης 1-2

11η αγωνιστική
Ελπίς Ανδρομάχης – ΑΕ Περίστασης 1-2
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 0-1
Απόλλων Ράχης – Ακαδημία Βατανιακός 1978 1-0
Εθνικός Κατερίνης – Ερμής Εξοχής 2-2
Νέος Παμβρυακός – Απόλλων Λιτοχώρου 2-3

12η αγωνιστική
ΑΕ Περίστασης – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 1-0
Ερμής Εξοχής – Πίνδος Άνω Αγιάννη 3-1
Απόλλων Ράχης – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 3-0 α.α.
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Εθνικός Κατερίνης 1-0
Απόλλων Λιτοχώρου – Ελπίς Ανδρομάχης 1-1

13η αγωνιστική
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – Νέος Παμβρυακός
Εθνικός Κατερίνης – Απόλλων Ράχης
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Ακαδημία Βατανιακός 1978
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Απόλλων Λιτοχώρου
Ερμής Εξοχής – ΑΕ Περίστασης

14η αγωνιστική
Απόλλων Λιτοχώρου – Ερμής Εξοχής
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – ΑΕ Περίστασης
Απόλλων Ράχης – Πίνδος Άνω Αγιάννη
Εθνικός Κατερίνης – ΑΜΣ 25η Μαρτίου
Νέος Παμβρυακός – Ελπίς Ανδρομάχης

15η αγωνιστική
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Νέος Παμβρυακός
ΑΕ Περίστασης – Απόλλων Ράχης
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – Ελπίς Ανδρομάχης
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Εθνικός Κατερίνης
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Απόλλων Λιτοχώρου

16η αγωνιστική
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

17η αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

18η αγωνιστική
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

19η αγωνιστική
Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

20η αγωνιστική
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

21η αγωνιστική
Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

22η αγωνιστική
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ

 

2021-2022

1η αγωνιστική (03.10.2021)

Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – Αιγινιακός 1-1
Νέος Παμβριακός – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 1-4
Ορφέας Φωτεινών – Πίνδος Άνω Αγιάννη 0-3
Απόλλων Λιτοχώρου – Καλλιθεακός 0-1
Ελπίς Ανδρομάχης – Εθνικός Κατερίνης 1-0

2η αγωνιστική (17.10.2021)
Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα – Ορφέας Φωτεινών 3-0
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Απόλλων Λιτοχώρου 4-4
Καλλιθεακός – Νέος Παμβριακός 4-0
Εθνικός Κατερίνης – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 2-1
Αιγινιακός – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 4-1

3η αγωνιστική (24.10.2021)
Ελπίς Ανδρομάχης – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα 3-1
Γεωργάκης Ολύμπιιος Λόφου – Εθνικός Κατερίνης 0-0
Αιγινιακός – Καλλιθεακός 1-1
Νέος Παμβριακός – Πίνδος Άνω Αγιάννη 0-2
Ορφέας Φωτεινών – Απόλλων Λιτοχώρου 1-3

4η αγωνιστική (07.11.2021)
Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 0-1
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Αιγινιακός 1-4
Ελπίς Ανδρομάχης – Ορφέας Φωτεινών 2-0
Απόλλων Λιτοχώρου – Νέος Παμβριακός 7-0
Εθνικός Κατερίνης – Καλλιθεακός Καλλιθέας 0-2

5η αγωνιστική (10.11.2021)
Ορφέας Φωτεινών – Νέος Παμβρυακός 1-4
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – Ελπίς Ανδρομάχης 0-1
Αιγινιακός – Απόλλων Λιτοχώρου 0-0
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα 1-1
Εθνικός Κατερίνης – Πίνδος Άνω Αγιάννη 0-5

6η αγωνιστική (14.11.2021)
Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα – Καλλιθεακός 1-2
Απόλλων Λιτοχώρου – Εθνικός Κατερίνης 0-0
Ελπίς Ανδρομάχης – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 1-0
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – Ορφέας Φωτεινών 6-0
Νέος Παμβρυακός – Αιγινιακός 1-6

7η αγωνιστική

21.11.2021
Εθνικός Κατερίνης – Νέος Παμβρυακός 2-1
Καλλιθεακός – Ελπίς Ανδρομάχης 0-1
Ορφέας Φωτεινών – Αιγινιακός 0-5
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 5-0

24.11.2021
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα 4-2

8η αγωνιστική (28.11.2021)
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Ορφέας Φωτεινών 3-0 α.α.

Αιγινιακός – Εθνικός Κατερίνης 5-2
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – Καλλιθεακός  0-2
Ελπίς Ανδρομάχης – Πίνδος Άνω Αγιάννη 2-1
Απόλλων Λιτοχώρου – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα 3-1

9η αγωνιστική (05.12.2021)
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 2-0
Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα – Νέος Παμβρυακός 1-2
Καλλιθεακός – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 4-1
Ορφέας Φωτεινών – Εθνικός Κατερίνης 0-1
Απόλλων Λιτοχώρου – Ελπίς Ανδρομάχης 0-0

10η αγωνιστική (12.12.2021)
Καλλιθεακός – Ορφέας Φωτεινών 4-2
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Πίνδος Άνω Αγιάννη 2-2
Αιγινιακός – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα 2-0
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – Απόλλων Λιτοχώρου 2-2
Νέος Παμβρυακός – Ελπίς Ανδρομάχης 1-1

11η αγωνιστική (19.12.2021)
Ελπίς Ανδρομάχης – Αιγινιακός 3-2
Νέος Παμβρυακός – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 0-2
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Καλλιθεακός 1-2
Απόλλων Λιτοχώρου – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 1-3
Όλυμπος Αγίου Σπρίδωνα – Εθνικός Κατερίνης 4-2

12η αγωνιστική (22.01.2022)
Αιγινιακός – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 6-1
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Νέος Παμβρυακός 8-0
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Ορφέας Φωτεινών 3-0
Καλλιθεακός – Απόλλων Λιτοχώρου 0-1
Εθνικός Κατερίνης – Ελπίς Ανδρομάχης 0-3

13η αγωνιστική

30.01.2022
Ορφέας Φωτεινών – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα 0-2
Νέος Παμβρυακός – Καλλιθεακός 2-3
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – Εθνικός Κατερίνης 0-0
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Αιγινιακός 1-1

16.02.2022
Απόλλων Λιτοχώρου – Πίνδος Άνω Αγιάννη 5-1

14η αγωνιστική (07.02.2022)
Εθνικός Κατερίνης – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 1-1
Καλλιθεακός – Αιγινιακός 0-4
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Νέος Παμβρυακός 4-3
Απόλλων Λιτοχώρου – Ορφέας Φωτεινών 4-0
Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα – Ελπίς Ανδρομάχης 2-1

15η αγωνιστική (12.02.2022)
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα 3-1
Αιγινιακός – Πίνδος Άνω Αγιάννη 2-1
Ορφέας Φωτεινών – Ελπίς Ανδρομάχης 1-0
Νέος Παμβρυακός – Απόλλων Λιτοχώρου 0-2
Καλλιθεακός – Εθνικός Κατερίνης 4-2

16η αγωνιστική (19.02.2022)
Νέος Παμβρυακός – Ορφέας Φωτεινών 4-1
Ελπίς Ανδρομάχης – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 1-2
Απόλλων Λιτοχώρου – Αιγινιακός 1-4
Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 1-2
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Εθνικός Κατερίνης 6-0

17η αγωνιστική (26.02.2022)
Καλλιθεακός – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα 2-1
Εθνικός Κατερίνης – Απόλλων Λιτοχώρου 0-2
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Ελπίς Ανδρομάχης 2-2
Ορφέας Φωτεινών – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 0-3 α.α.
Αιγινιακός – Νέος Παμβρυακός 5-0

18η αγωνιστική (05.03.2022)
Νέος Παμβρυακός – Εθνικός Κατερίνης 4-2
Ελπίς Ανδρομάχης – Καλλιθεακός 3-3
Αιγινιακός – Ορφέας Φωτεινών 8-0
Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα – Πίνδος Άνω Αγιάννη 3-1
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 2-4

19η αγωνιστική (12.03.2022)
Εθνικός Κατερίνης – Αιγινιακός 0-2
Καλλιθεακός – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 1-0
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Ελπίς Ανδρομάχης 2-1
Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα – Απόλλων Λιτοχώρου 2-3
Ορφέας Φωτεινών – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 0-3 α.α.

20η αγωνιστική (19.03.2022)
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – Πίνδος Άνω Αγιάννη 0-3
Νέος Παμβρυακός – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα 2-3
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Καλλιθεακός 1-3
Εθνικός Κατερίνης – Ορφέας Φωτεινών 3-0 α.α.
Ελπίς Ανδρομάχης – Απόλλων Λιτοχώρου 2-2

21η αγωνιστική (26.03.2022)
Ορφέας Φωτεινών – Καλλιθεακός 0-3 α.α.
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 3-0
Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα – Αιγινιακός 1-1
Απόλλων Λιτοχώρου – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 0-0
Ελπίς Ανδρομάχης – Νέος Παμβρυακός 1-0

22η αγωνιστική (02.04.2022)
Αιγινιακός – Ελπίς Ανδρομάχης 3-1
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – Νέος Παμβρυακός 0-1
Καλλιθεακός – Πίνδος Άνω Αγιάννη 0-0
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Απόλλων Λιτοχώρου 2-1
Εθνικός Κατερίνης – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα 0-2

1η αγωνιστική play off (10.04.2022)
Ελπίς Ανδρομάχης – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 0-1
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Αιγινιακός 0-4
Καλλιθεακός – Απόλλων Λιτοχώρου 2-0

1η αγωνιστική play out (10.04.2022)
Εθνικός Κατερίνης – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα 2-1
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – Νέος Παμβρυακός 1-3

2η αγωνιστική play off (13.04.2022)
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Πίνδος Άνω Αγιάννη 2-0
Απόλλων Λιτοχώρου – Ελπίς Ανδρομάχης 3-2
Αιγινιακός – Καλλιθεακός 0-0

2η αγωνιστική play out (13.04.2022)
Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 3-3
Νέος Παμβρυακός – Εθνικός Κατερίνης 0-0

3η αγωνιστική play off (17.04.2022)
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Απόλλων Λιτοχώρου 1-2
Αιγινιακός – Ελπίς Ανδρομάχης 4-0
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Καλλιθεακός 1-1

3η αγωνιστική play out (17.04.2022)
Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα – Νέος Παμβρυακός 2-3
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – Εθνικός Κατερίνης 2-1

4η αγωνιστική play off (17.04.2022)
Καλλιθεακός – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 3-2
Ελπίς Ανδρομάχης – Πίνδος Άνω Αγιάννη 1-1
Απόλλων Λιτοχώρου – Αιγινιακός 4-4

Pin It on Pinterest

Shares
Share This