Επιλογή Σελίδας

2022-2023

Το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Πιερικός Αστήρ Κάτω Αγιάννη – ΠΑΟ Κονταριώτισσας 1-0
ΑΣ ΑΚαδημία Γιώτσα – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 2-2
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – Αναγέννηση Σβορώνου 3-1
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Κατερίνη FC 2-3
Ταύρος Ελάφου – ΑΕ Κούκου 3-0 α.α.
Ακαδημία Κατερίνης 2006 – Κεραυνός Μακρυγιάλου 3-1

2η αγωνιστική
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Πιερικός Αστήρ Κάτω Αγιάννη 1-1
Αναγέννηση Σβορώνου – Ακαδημία Κατερίνης 2006 3-4
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 1-4
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – ΑΣ Ακαδημία Γιώτσα 7-1
Κατερίνη FC – Ταύρος Ελάφου 6-0
ΠΑΟ Κονταριώτισσας – ΑΕ Κούκου 3-0 α.α.

3η αγωνιστική
Πιερικός Αστήρ Κάτω Αγιάννη – Αναγέννηση Σβορώνου 4-3
ΠΑΟ Κονταριώτισσας – Κατερίνη FC 1-1
Ακαδημια Γιώτσα – ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 3-3
Ταύρος Ελάφου – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 2-1
ΑΕ Κούκου – Κεραυνός Μακρυγιάλου 0-3 α.α.
Ακαδημία Κατερίνης 2006 – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 2-1

4η αγωνιστική
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Κατερίνη FC 1-6
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Ταύρος Ελάφου 2-1
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – Πιερικός Αστήρ Κάτω Αγιάννη 3-0
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – ΠΑΟ Κονταριώτισσας 3-5
Αναγέννηση Σβορώνου – ΑΕ Κούκου 3-0 α.α.
Ακαδημία Κατερίνης 2006 – ΑΣ Ακαδημία Γιώτσα 1-0

5η αγωνιστική
Κατερίνη FC – Αναγέννηση Σβορώνου
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου
ΑΕ Κούκου – Ατρόμητος Κατερίνης Β’
ΠΑΟ Κονταριώτισσας – ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς
Ακαδημία Γιώτσα – Ταύρος Ελάφου
Πιερικός Αστήρ Κάτω Αγιάννη – Ακαδημία Κατερίνης 2006

6η αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ.

7η αγωνιστική
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

8η αγωνιστική
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ.
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ – Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

9η αγωνιστική
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. – Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ – ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

10η αγωνιστική
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. – Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

11η αγωνιστική
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ – Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ.

12η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. – Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ – ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

13η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

14η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. – ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ – Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

15η αγωνιστική
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ – Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

16η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ.
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ – Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ – Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ

17η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

18η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ.
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

19η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ – Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ

20η αγωνιστική
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ.
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

21η αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ – ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ

22η αγωνιστική
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ – Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

 

2021-2022

1η αγωνιστική (17.10.2021)

ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Ερμής Εξοχής 0-5
Απόλλων Ράχης – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 7-1
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – ΑΕ Κούκου 8-2
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Αναγέννηση Σβορώνου 5-2
Ταύρος Ελάφου – Κατερίνη FC 4-2
Όλυμπος Βροντούς – Ακαδημία Γιώτσα 0-3 α.α

2η αγωνιστική (24.10.2021)
Ερμής Εξοχής – Κατερίνη FC 2-0
Αναγέννηση Σβορώνου – ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 2-2
ΑΕ Κούκου – Ταύρος Ελάφου 2-0
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – Κεραυνός Μακρυγιάλου 3-0
Ακαδημία Γιώτσα – Ακαδημία Βατανιακός 1978 1-2
Απόλλων Ράχης – Όλυμπος Βροντούς 3-0 α.α.

3η αγωνιστική (31.10.2021)
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 4-2
Ερμής Εξοχής – ΑΕ Κούκου 5-1
Κατερίνη FC – Αναγέννηση Σβορώνου 2-1
Όλυμπος Βροντούς – Ακαδημία Βατανιακός 1978 0-3 α.α.
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Απόλλων Ράχης 0-2
Ταύρος Ελάφου – Ακαδημία Γιώτσα 1-3

4η αγωνιστική (07.11.2021)
Αναγέννηση Σβορώνου – ΑΕ Κούκου 2-2
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Όλυμπος Βροντούς 3-0 α.α.
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Ταύρος Ελάφου 10-0
Απόλλων Ράχης- ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 4-0
Ακαδημία Γιώτσα – Ερμής Εξοχής 1-2
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – Κατερίνη FC 1-5

5η αγωνιστική (14.11.2021)
ΑΕ Κούκου – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 0-4
Αναγέννηση Σβορώνου – Ακαδημία Γιώτσα 4-1
Κατερίνη FC – Απόλλων Ράχης 1-1
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Κεραυνός Μακρυγιάλου 2-0
Ερμής Εξοχής – Ακαδημία Βατανιακός 1978 1-2
Όλυμπος Βροντούς – Ταύρος Ελάφου 0-3 α.α.

6η αγωνιστική

20.11.2021
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Κατερίνη FC 2-1
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Όλυμπος Βροντούς 3-0 α.α.

21.11.2021
Ακαδημία Γιώτσα – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 2-2
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Αναγέννηση Σβορώνου 8-1
Απόλλων Ράχης – ΑΕ Κούκου 4-0
Ταύρος Ελάφου – Ερμής Εξοχής 0-4

7η αγωνιστική (28.11.2021)
Ακαδημία Γιώτσα – Απόλλων Ράχης 2-3
Κατερίνη FC – ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 4-0
Αναγέννηση Σβορώνου – Ταύρος Ελάφου 3-1
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – Ακαδημία Βατανιακός 1978 4-2
ΑΕ Κούκου – Κεραυνός Μακρυγιάλου 2-2
Όλυμπος Βροντούς – Ερμής Εξοχής 0-3 α.α.

8η αγωνιστική (05.12.2021)
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Απόλλων Ράχης 0-1
Ταύρος Ελάφου – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 4-5
Ερμής Εξοχής – Αναγέννηση Σβορώνου 4-1
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – ΑΕ Κούκου 3-1
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Ακαδημία Γιώτσα 1-2
Κατερίνη FC – Όλυμπος Βροντούς 3-0 α.α

9η αγωνιστική

11.12.2021
Όλυμπος Βροντούς – Αναγέννηση Σβορώνου 0-3 α.α.

ΑΕ Κούκου – Κατερίνη FC 1-4

12.12.2021
Ακαδημία Γιώτσα – ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 5-1
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – Ερμής Εξοχής 1-3
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Κεραυνός Μακρυγιάλου 9-0
Απόλλων Ράχης – Ταύρος Ελάφου 3-1

10η αγωνιστική

18.12.2021
Κατερίνη FC – Ακαδημία Γιώτσα 1-0
ΑΕ Κούκου – Όλυμπος Βροντούς 3-0 α.α.

19.12.2021
Ταύρος Ελάφου – Κεραυνός Μακρυγιάλου 2-3
Αναγέννηση Σβορώνου – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 1-6
Ερμής Εξοχής – Απόλλων Ράχης 1-0
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Ακαδημία Βατανιακός 1978 0-3

11η αγωνιστική (23.01.2022)
Ταύρος Ελάφου – ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 1-4
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Ερμής Εξοχής 0-7
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Κατερίνη FC 2-1
Απόλλων Ράχης – Αναγέννηση Σβορώνου 1-0
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – Όλυμπος Βροντούς 3-0 α.α
Ακαδημία Γιώτσα – ΑΕ Κούκου 3-0 α.α

12η αγωνιστική (30.01.2022)
Ερμής Εξοχής – ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 5-1
Ακαδημία Γιώτσα – Όλυμπος Βροντούς 3-0 α.α.
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – Απόλλων Ράχης 2-6
ΑΕ Κούκου – Ακαδημία Βατανιακός 1978 0-3 α.α.
Αναγέννηση Σβορώνου – Κεραυνός Μακρυγιάλου 3-1
Κατερίνη FC – Ταύρος Ελάφου 5-2

13η αγωνιστική

05.02.2022
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 2-4
Ταύρος Ελάφου – ΑΕ Κούκου 3-0 α.α
Όλυμπος Βροντούς – Απόλλων Ράχης 0-3 α.α.

06.02.2022
Κατερίνη FC – Ερμής Εξοχής 0-1
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Αναγέννηση Σβορώνου 2-2
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Ακαδημία Γιώτσα 3-1

14η αγωνιστική (13.02.2022)
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 4-0
ΑΕ Κούκου – Ερμής Εξοχής 0-3 α.α.
Αναγέννηση Σβορώνου – Κατερίνη FC 1-0
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Όλυμπος Βροντούς 3-0 α.α.
Απόλλων Ράχης – Κεραυνός Μακρυγιάλου 7-1
Ακαδημία Γιώτσα – Ταύρος Ελάφου 3-0

15η αγωνιστική (20.02.2022)
ΑΕ Κούκου – Αναγέννηση Σβορώνου 0-3 α.α.
Όλυμπος Βροντούς – Κεραυνός Μακρυγιάλου 0-3 α.α.
Ταύρος Ελάφου – Ακαδημία Βατανιακός 1978 1-2
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Απόλλων Ράχης 0-6
Ερμής Εξοχής – Ακαδημία Γιώτσα 2-2
Κατερίνη FC – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 1-2

16η αγωνιστική (13.03.2022)
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – ΑΕ Κούκου 3-0 α.α.
Ακαδημία Γιώτσα – Αναγέννηση Σβορώνου 1-0
Απόλλων Ράχης – Κατερίνη FC 2-0
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Ερμής Εξοχής 0-0
Ταύρος Ελάφου – Όλυμπος Βροντούς 3-0 α.α.
Κεραυνός Μακρυγιάλου – ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 3-2

17η αγωνιστική (20.03.2022)
Κατερίνη FC – Κεραυνός Μακρυγιάλου 2-1
Ατρόμητος Κατερινης Β’ – Ακαδημία Γιώτσα 3-1
Αναγέννηση Σβορώνου – Ακαδημία Βατανιακός 1978 1-2
Όλυμπος Βροντούς – ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 0-3 α.α.
ΑΕ Κούκου – Απόλλων Ράχης 0-3 α.α.
Ερμής Εξοχής – Ταύρος Ελάφου 4-0

18η αγωνιστική (27.03.2022)
Απόλλων Ράχης – Ακαδημία Γιώτσα 2-1
Ερμής Εξοχής – Όλυμπος Βροντούς 3-0 α.α.
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Κατερίνη FC 0-3
Ταύρος Ελάφου – Αναγέννηση Σβορώνου 0-2
Κεραυνός Μακρυγιάλου – ΑΕ Κούκου 3-0 α.α.
Ακαδημία Βατανιακού 1978 – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 1-0

19η αγωνιστική (03.04.2022)
Απόλλων Ράχης – Ακαδημία Βατανιακός 1978 2-0
Ακαδημία Γιώτσα – Κεραυνός Μακρυγιάλου 5-0
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – Ταύρος Ελάφου 5-0
ΑΕ Κούκου – ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 0-3 α.α.
Όλυμπος Βροντούς – Κατερίνη FC 0-3 α.α.
Αναγέννηση Σβορώνου – Ερμής Εξοχής 1-1

20η αγωνιστική (10.04.2022)
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Ακαδημία Γιώτσα 3-3
Ερμής Εξοχής – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 1-1
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Ακαδημία Βατανιακός 1978 1-6
Αναγέννηση Σβορώνου – Όλυμπος Βροντούς 3-0 α.α.
Κατερίνη FC – ΑΕ Κούκου 3-0 α.α.
Ταύρος Ελάφου – Απόλλων Ράχης 1-4

21η αγωνιστική (17.04.2022)
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Ταύρος Ελάφου 3-2
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – Αναγέννηση Σβορώνου 3-0
Ακαδημία Γιώτσα – Κατερίνη FC 2-1
Απόλλων Ράχης – Ερμής Εξοχής 2-2
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 5-0

22η αγωνιστική (01.05.2022)
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Ταύρος Ελάφου 6-2
Ερμής Εξοχής – Κεραυνός Μακρυγιάλου 4-2
Κατερίνη FC – Ακαδημία Βατανιακός 1978 0-3
Αναγέννηση Σβορώνου – Απόλλων Ράχης 0-2
Όλυμπος Βροντούς – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 0-3 α.α.
ΑΕ Κούκου – Ακαδημία Γιώτσα 0-3 α.α.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This