Επιλογή Σελίδας



1η αγωνιστική (17.10.2021)
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Ερμής Εξοχής 0-5
Απόλλων Ράχης – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 7-1
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – ΑΕ Κούκου 8-2
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Αναγέννηση Σβορώνου 5-2
Ταύρος Ελάφου – Κατερίνη FC 4-2
Όλυμπος Βροντούς – Ακαδημία Γιώτσα 0-3 α.α

2η αγωνιστική (24.10.2021)
Ερμής Εξοχής – Κατερίνη FC 2-0
Αναγέννηση Σβορώνου – ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 2-2
ΑΕ Κούκου – Ταύρος Ελάφου 2-0
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – Κεραυνός Μακρυγιάλου 3-0
Ακαδημία Γιώτσα – Ακαδημία Βατανιακός 1978 1-2
Απόλλων Ράχης – Όλυμπος Βροντούς 3-0 α.α.

3η αγωνιστική (31.10.2021)
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 4-2
Ερμής Εξοχής – ΑΕ Κούκου 5-1
Κατερίνη FC – Αναγέννηση Σβορώνου 2-1
Όλυμπος Βροντούς – Ακαδημία Βατανιακός 1978 0-3 α.α.
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Απόλλων Ράχης 0-2
Ταύρος Ελάφου – Ακαδημία Γιώτσα 1-3

4η αγωνιστική (07.11.2021)
Αναγέννηση Σβορώνου – ΑΕ Κούκου 2-2
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Όλυμπος Βροντούς 3-0 α.α.
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Ταύρος Ελάφου 10-0
Απόλλων Ράχης- ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 4-0
Ακαδημία Γιώτσα – Ερμής Εξοχής 1-2
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – Κατερίνη FC 1-5

5η αγωνιστική (14.11.2021)
ΑΕ Κούκου – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 0-4
Αναγέννηση Σβορώνου – Ακαδημία Γιώτσα 4-1
Κατερίνη FC – Απόλλων Ράχης 1-1
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Κεραυνός Μακρυγιάλου 2-0
Ερμής Εξοχής – Ακαδημία Βατανιακός 1978 1-2
Όλυμπος Βροντούς – Ταύρος Ελάφου 0-3 α.α.

6η αγωνιστική

20.11.2021
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Κατερίνη FC 2-1
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Όλυμπος Βροντούς 3-0 α.α.

21.11.2021
Ακαδημία Γιώτσα – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 2-2
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Αναγέννηση Σβορώνου 8-1
Απόλλων Ράχης – ΑΕ Κούκου 4-0
Ταύρος Ελάφου – Ερμής Εξοχής 0-4

7η αγωνιστική (28.11.2021)
Ακαδημία Γιώτσα – Απόλλων Ράχης 2-3
Κατερίνη FC – ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 4-0
Αναγέννηση Σβορώνου – Ταύρος Ελάφου 3-1
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – Ακαδημία Βατανιακός 1978 4-2
ΑΕ Κούκου – Κεραυνός Μακρυγιάλου 2-2
Όλυμπος Βροντούς – Ερμής Εξοχής 0-3 α.α.

8η αγωνιστική (05.12.2021)
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Απόλλων Ράχης 0-1
Ταύρος Ελάφου – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 4-5
Ερμής Εξοχής – Αναγέννηση Σβορώνου 4-1
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – ΑΕ Κούκου 3-1
Κεραυνός Μακρυγιάλου – Ακαδημία Γιώτσα 1-2
Κατερίνη FC – Όλυμπος Βροντούς 3-0 α.α

9η αγωνιστική

11.12.2021
Όλυμπος Βροντούς – Αναγέννηση Σβορώνου 0-3 α.α.

ΑΕ Κούκου – Κατερίνη FC 1-4

12.12.2021
Ακαδημία Γιώτσα – ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς 5-1
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ – Ερμής Εξοχής 1-3
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Κεραυνός Μακρυγιάλου 9-0
Απόλλων Ράχης – Ταύρος Ελάφου 3-1

10η αγωνιστική

18.12.2021
Κατερίνη FC – Ακαδημία Γιώτσα 1-0
ΑΕ Κούκου – Όλυμπος Βροντούς 3-0 α.α.

19.12.2021
Ταύρος Ελάφου – Κεραυνός Μακρυγιάλου 2-3
Αναγέννηση Σβορώνου – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 1-6
Ερμής Εξοχής – Απόλλων Ράχης 1-0
ΠΑΟ Κάτω Μηλιάς – Ακαδημία Βατανιακός 1978 0-3

Pin It on Pinterest

Shares
Share This
// START Corner ad for Novibet // END Corner ad for Novibet