Επιλογή Σελίδας



1η αγωνιστική (02.10.2021)
Άρης Κοκκινοπλιτών – Ακαδημία Πλαταμώνα 1-2
Αναγέννηση Κολινδρού – Δίας Δίου 0-2
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0
ΑΕ Καρίτσας – ΓΑΣ Σβορώνου 0-7
Ατρόμητος Κατερίνης – ΠΑΕ Ποντίων 2012 3-1
Αετός Καταλωνίων – Βατανιακός Κατερίνης 1-4
ΑΕ Περίστασης – Θερμαϊκός Κορινού 1-6

2η αγωνιστική

16.10.2021
Ακαδημία Πλαταμώνα – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 1-1
Ατρόμητος Κατερίνης – Αετός Καταλωνίων 3-0
Δίας Δίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 4-1
Θερμαϊκός Κορινού – Αναγέννηση Κολινδρού 3-2
ΠΑΕ Ποντίων 2012 – ΑΕ Περίστασης 6-0
Βατανιακός Κατερίνης – ΑΕ Καρίτσας 8-0

17.10.2021
ΓΑΣ Σβορώνου – Άρης Κοκκινοπλιτών 3-1

3η αγωνιστική

23.10.2021
ΑΕ Περίστασης – Ατρόμητος Κατερίνης 0-5
Άρης Κοκκινοπλιτών – Βατανιακός Κατερίνης 0-3
Αναγέννηση Κολινδρού – ΠΑΕ Ποντίων 2012 0-3
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Θερμαϊκός Κορινού 2-1
Δίας Δίου – Ακαδημια Πλαταμώνα 2-0
Αετός Καταλωνίων – ΑΕ Καρίτσας 1-0

24.10.2021
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – ΓΑΣ Σβορώνου 0-4

4η αγωνιστική (03.11.2021)
Ατρόμητος Κατερίνης – Αναγέννηση Κολινδρού 0-1
ΓΑΣ Σβορώνου – Δίας Δίου 5-0
Θερμαϊκός Κορινού – Ακαδημία Πλαταμώνα 1-3
ΑΕ Καρίτσας – Άρης Κοκκινοπλιτών 1-0
ΑΕ Περίστασης – Αετός Καταλωνίων 1-2
ΠΑΕ Ποντίων 2012 – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 4-1
Βατανιακός Κατερίνης – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 2-2

5η αγωνιστική (06.11.2021)
Ακαδημία Πλαταμώνα – ΠΑΕ Ποντίων 2012 0-1
Θερμαϊκός Κορινού – ΓΑΣ Σβορώνου 0-6
Δίας Δίου – Βατανιακός 1-1
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – ΑΕ Καρίτσας 3-0
Αναγέννηση Κολινδρού – ΑΕ Περίστασης 5-1
Αετός Καταλωνίων – Άρης Κοκκινοπλιτών 2-3
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ατρόμητος Κατερίνης 0-4

6η αγωνιστική (13.11.2021)
Άρης Κοκκινοπλιτών – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 1-2
ΑΕ Περίστασης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-1
ΑΕ Καρίτσας – Δίας Δίου 3-4
Ατρόμητος Κατερίνης – Ακαδημία Πλαταμώνα 1-0
Βατανιακός Κατερίνης – Θερμαϊκός Κορινού 1-2
ΠΑΕ Ποντίων 2012 – ΓΑΣ Σβορώνου 0-1
Αναγέννηση Κολινδρού – Αετός Καταλωνίων 2-0

7η αγωνιστική (20.11.2021)
Ακαδημία Πλαταμώνα – ΑΕ Περίστασης 5-0
ΠΑΕ Ποντίων 2012 – Βατανιακός Κατερίνης 1-0
Θερμαϊκός Κορινού – ΑΕ Καρίτσας 1-1
Δίας Δίου – Άρης Κοκκινοπλιτών 1-1
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Κολινδρού 0-2
Αετός Καταλωνίων – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 1-4
ΓΑΣ Σβορώνου – Ατρόμητος Κατερίνης 2-0

8η αγωνιστική (24.11.2021)
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αετός Καταλωνίων 0-0
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – Δίας Δίου 1-2
Αναγέννηση Κολινδρού – Ακαδημία Πλαταμώνα 2-0
Άρης Κοκκινοπλιτών – Θερμαϊκός Κορινού 1-1
ΑΕ Περίστασης – ΓΑΣ Σβορώνου 1-8
ΑΕ Καρίτσας – ΠΑΕ Ποντίων 2012 0-3
Ατρόμητος Κατερίνης – Βατανιακός Κατερίνης 1-2

9η αγωνιστική (27.11.2021)
Βατανιακός Κατερίνης – ΑΕ Περίστασης 6-1
ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Κατερίνης 1-3
ΠΑΕ Ποντίων 2012 – Άρης Κοκκινοπλιτών 3-1
Θερμαϊκός Κορινού – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 2-2
Αετός Καταλωνίων – Δίας Δίου 1-4
Ακαδημία Πλαταμώνα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-0
ΓΑΣ Σβορώνου – Αναγέννηση Κολινδρού 2-0

10η αγωνιστική (04.12.2021)
Άρης Κοκκινοπλιτών – Ατρόμητος Κατερίνης 3-3
Ακαδημία Πλαταμώνα – Αετός Καταλωνίων 3-1
ΑΕ Περίστασης – ΑΕ Καρίτσας 1-4
Αναγέννηση Κολινδρού – Βατανιακός Κατερίνης 1-3
ΑΜΣ 25 Μαρτίου – ΠΑΕ Ποντίων 2012 2-2
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΓΑΣ Σβορώνου 0-4
Δίας Δίου – Θερμαϊκός Κορινού 3-2

11η αγωνιστική (08.12.2021)
ΓΑΣ Σβορώνου – Ακαδημία Πλαταμώνα 5-0
ΠΑΕ Ποντίων 2012 – Δίας Δίου 2-1
Βατανιακός Κατερίνης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 5-0
Ατρόμητος Κατερίνης – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 0-3
ΑΕ Καρίτσας – Αναγέννηση Κολινδρού 0-2
Άρης Κοκκινοπλιτών – ΑΕ Περίστασης 4-1
Αετός Καταλωνίων – Θερμαϊκός Κορινού 0-6

12η αγωνιστική

11.12.2021
Δίας Δίου – Ατρόμητος Κατερίνης 1-1
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΕ Καρίτσας 1-4
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – ΑΕ Περίστασης 8-2
ΓΑΣ Σβορώνου – Αετός Καταλωνίων 3-0
Θερμαϊκός Κορινού – ΠΑΕ Ποντίων 2012 3-3
Αναγέννηση Κολινδρού – Άρης Κοκκινοπλιτών 4-0

29.12.2021
Ακαδημία Πλαταμώνα – Βατανιακός 1-2

13η αγωνιστική (18.12.2021)
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – Αναγέννηση Κολινδρού 1-1
Αετός Καταλωνίων – ΠΑΕ Ποντίων 2012 0-2
Βατανιακός Κατερίνης – ΓΑΣ Σβορώνου 0-0
Ατρόμητος Κατερίνης – Θερμαϊκός Κορινού 1-0
ΑΕ Καρίτσας – Ακαδημία Πλαταμώνα 1-1
ΑΕ Περίστασης – Δίας Δίου 2-2
Άρης Κοκκινοπλιτών – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-3

14η αγωνιστική (19.01.2022)
Ακαδημία Πλαταμώνα – Άρης Κοκκινοπλιτών 0-1
Δίας Δίου – Αναγέννηση Κολινδρού 2-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 0-2
ΓΑΣ Σβορώνου – ΑΕ Καρίτσας 2-0
ΠΑΕ Ποντίων 2012 – Ατρόμητος Κατερίνης 2-0
Βατανιακός Κατερίνης – Αετός Καταλωνίων 6-0
Θερμαϊκός Κορινού – ΑΕ Περίστασης 7-1

15η αγωνιστική (23.01.2022)
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – Ακαδημία Πλαταμώνα 3-0
Αετός Καταλωνίων – Ατρόμητος Κατερίνης 1-2
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Δίας Δίου 0-5
Αναγέννηση Κολινδρού – Θερμαϊκός Κορινού 0-0
Άρης Κοκκινοπλιτών – ΓΑΣ Σβορώνου 0-7
ΑΕ Περίστασης – ΠΑΕ Ποντίων 2012 3-7
ΑΕ Καρίτσας – Βατανιακός Κατερίνης 0-1

16η αγωνιστική (30.01.2022)
Ατρόμητος Κατερίνης – ΑΕ Περίστασης 2-0
Βατανιακός Κατερίνης – Άρης Κοκκινοπλιτών 5-0
ΠΑΕ Ποντίων 2012 – Αναγέννηση Κολινδρού 2-2
ΓΑΣ Σβορώνου – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 5-1
Θερμαϊκός Κορινού – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 5-1
Ακαδημία Πλαταμώνα – Δίας Δίου 1-4
ΑΕ Καρίτσας – Αετός Καταλωνίων 1-0

17η αγωνιστική (07.02.2022)
Αναγέννηση Κολινδρού – Ατρόμητος Κατερίνης 1-0
Δίας Δίου – ΓΑΣ Σβορώνου 1-3
Ακαδημία Πλαταμώνα – Θερμαϊκός Κορινού 2-2
Άρης Κοκκινοπλιτών – ΑΕ Καρίτσας 1-1
Αετός Καταλωνίων – ΑΕ Περίστασης 3-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΠΑΕ Ποντίων 2012 0-4
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – Βατανιακός Κατερίνης 1-2

18η αγωνιστική (09.02.2022)
ΠΑΕ Ποντίων 2012 – Ακαδημία Πλαταμώνα 1-0
ΓΑΣ Σβορώνου – Θερμαϊκός Κορινού 2-0
Βατανιακός Κατερίνης – Δίας Δίου 3-1
Ατρόμητος Κατερίνης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 4-0
ΑΕ Καρίτσας – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 0-2
ΑΕ Περίστασης – Αναγέννηση Κολινδρού 1-4
Άρης Κοκκινοπλιτών – Αετός Καταλωνίων 3-0

19η αγωνιστική (13.02.2022)
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – Άρης Κοκκινοπλιτών 3-3
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΕ Περίστασης 2-0
Δίας Δίου – ΑΕ Καρίτσας 2-2
Ακαδημία Πλαταμώνα – Ατρόμητος Κατερίνης 1-3
Θερμαϊκός Κορινού – Βατανιακός Κατερίνης 0-1
ΓΑΣ Σβορώνου – ΠΑΕ Ποντίων 2012 0-0
Αετός Καταλωνίων – Αναγέννηση Κολινδρού 3-5

20η αγωνιστική (20.02.2022)
ΑΕ Περίστασης – Ακαδημία Πλαταμώνα 2-6
Βατανιακός Κατερίνης – ΠΑΕ Ποντίων 2012 1-0
ΑΕ Καρίτσας – Θερμαϊκός Κορινού 3-2
Άρης Κοκκινοπλιτών – Δίας Δίου 2-1
Αναγέννηση Κολινδρού – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-1
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – Αετός Καταλωνίων 1-1
Ατρόμητος Κατερίνης – ΓΑΣ Σβορώνου 0-1

21η αγωνιστική (02.03.2022)
Αετός Καταλωνίων – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Δίας Δίου – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 1-2
Ακαδημία Πλαταμώνα – Αναγέννηση Κολινδρού 0-1
Θερμαϊκός Κορινού – Άρης Κοκκινοπλιτών 5-2
ΓΑΣ Σβορώνου – ΑΕ Περίστασης 7-0
ΠΑΕ Ποντίων – ΑΕ Καρίτσας 3-0
Βατανιακός Κατερίνης – Ατρόμητος Κατερίνης 5-2

22η αγωνιστική (13.03.2022)
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ακαδημία Πλαταμώνα 0-2
Αναγέννηση Κολινδρού – ΓΑΣ Σβορώνου 0-1
ΑΕ Περίστασης – Βατανιακός Κατερίνης 0-7
Ατρόμητος Κατερίνης – ΑΕ Καρίτσας 4-2
Άρης Κοκκινοπλιτών – ΠΑΕ Ποντίων 0-1
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – Θερμαϊκός Κορινού 2-2
Δίας Δίου – Αετός Καταλωνίων 6-2

23η αγωνιστική (16.03.2022)
ΑΕ Καρίτσας – ΑΕ Περίστασης 6-1
Ατρόμητος Κατερίνης – Άρης Κοκκινοπλιτών 3-0
Αετός Καταλωνίων – Ακαδημία Πλαταμώνα 0-2
Βατανιακός Κατερίνης – Αναγέννηση Κολινδρού 3-1
ΠΑΕ Ποντίων 2012 – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 1-0
ΓΑΣ Σβορώνου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0
Θερμαϊκός Κορινού – Δίας Δίου 3-1

24η αγωνιστική (20.03.2022)
Ακαδημία Πλαταμώνα – ΓΑΣ Σβορώνου 1-3
Δίας Δίου – ΠΑΕ Ποντίων 2012 0-6
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Βατανιακός Κατερίνης 0-5
ΑΜΣ 25η Μαρτίου – Ατρόμητος Κατερίνης 1-2
Αναγέννηση Κολινδρού – ΑΕ Καρίτσας 2-0
ΑΕ Περίστασης – Άρης Κοκκινοπλιτών 2-5
Θερμαϊκός Κορινού – Αετός Καταλωνίων 0-2

25η αγωνιστική (27.03.2022)
Ατρόμητος Κατερίνης – Δίας Δίου 1-1
ΑΕ Καρίτσας – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-0
ΑΕ Περίστασης – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 2-6
Αετός Καταλωνίων – ΓΑΣ Σβορώνου 0-2
ΠΑΕ Ποντίων 2012 – Θερμαϊκός Κορινού 3-1
Άρης Κοκκινοπλιτών – Αναγέννηση Κολινδρού 0-2
Βατανιακός Κατερίνης – Ακαδημία Πλαταμώνα 1-0

26η αγωνιστική (03.04.2022)
Αναγέννηση Κολινδρού – ΑΜΣ 25η Μαρτίου 1-1
ΠΑΕ Ποντίων 2012 – Αετός Καταλωνίων 2-3
ΓΑΣ Σβορώνου – Βατανιακός Κατερίνης 2-0
Θερμαϊκός Κορινού – Ατρόμητος Κατερίνης 1-2
Ακαδημία Πλαταμώνα – ΑΕ Καρίτσας 2-1
Δίας Δίου – ΑΕ Περίστασης 7-1
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Άρης Κοκκινοπλιτών 2-4

Pin It on Pinterest

Shares
Share This