Δείτε πως διαμορφώθηκε το “χορταστικό” 5-3 ανάμεσα στον Όλυμπο Βροντούς και τον Δία Δίου, για την 25η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣ Πιερίας.
από Δημήτρης Πάππας | Μαρ 28, 2018 21:39 | Α' ΕΠΣ Πιερίας, Δίας Δίου, Ποδόσφαιρο | 0 Σχόλια
Δείτε πως διαμορφώθηκε το “χορταστικό” 5-3 ανάμεσα στον Όλυμπο Βροντούς και τον Δία Δίου, για την 25η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣ Πιερίας.