Η Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοίνωσε τους πίνακες των Διαιτητών, Βοηθών Διαιτητών και Παρατηρητών της αγωνιστικής περιόδου 2020-21. Ο Κωνσταντίνος Βρούζος της ΕΠΣ Πιερίας παραμένει και τη νέα σεζόν στον πίνακα βοηθών διαιτητών 2ης κατηγορίας, ενώ από την τοπική μας ένωση, στον ίδιο πίνακα μπήκε και ο Ιωάννης Μηνούδης.
Διαβάστε ΕΔΩ την εισήγηση και τα κριτήρια αξιολόγησης της Κ.Ε.Δ.
Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε τον πίνακα Βοηθών Διαιτητών 2ης κατηγορίας 2020-21