Μπαμ τελευταίας στιγμής!
Αυτόν τον πρωτότυπο τίτλο επέλεξε η 25η Μαρτίου να ευχηθεί στον ποδοσφαιριστή της, Χάρη Ξενόπουλο για τη γέννηση του γιου του, μέσα από σχετική της ανακοίνωση:
“Η ΜΑΣ 25η Μαρτίου είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει μια μεταγραφή της τελευταίας στιγμής που θα προκαλέσει αίσθηση στο πιερικό ποδόσφαιρο και όχι μόνο, στο μέλλον…
Καλώς ήρθες Ξενόπουλος junior!
Η ομάδα μας εύχεται στον ποδοσφαιριστή μας Χάρη Ξενόπουλο να του ζήσει ο διάδοχος να έχει υγεία να είναι καλότυχο και να το δει όπως επιθυμεί…
Να σου ζήσει Χάρη”.