Την επιστροφή στα παρκέ του Γιάννη Καραγιάννη, ο οποίος δεν αγωνίστηκε στην προηγούμενη αγωνιστική περίοδο λόγω τραυματισμού, ανακοίνωσε ο ΓΑΣ Αλεξάνδρεια.
Η ανακοίνωση:
“Επανεκκίνηση για Γιάννη Καράγιαννη!
Το “διαμάντι” του συλλόγου μας επιστρέφει μετά τον περσινό τραυματισμό του, που τον κράτησε μακρυά από τις αγωνιστικές του υποχρεώσεις! Ευχόμαστε ολόψυχα η απουσία της φετινής περιόδου να αποτελεί μια απλή, ατυχή παρένθεση!
Σιδερένιος Γιάνναρε!”