Η Μελίκη ηττήθηκε με 86-61 από τους Τιτάνες Παλαμά, στο Κλειστό Γυμναστήριο Παλαμά, σε αγώνα για την 8η αγωνιστική του 4ου ομίλου της National League 2.

Η Μελίκη έχασε την επαφή με το σκορ από το πρώτο δεκάλεπτο, καθώς οι Τιτάνες πήραν διψήφιο προβάδισμα από νωρίς, στο τρίτο δεκάλεπτο η διαφορά ξέφυγε ακόμη περισσότερο, με αποτέλεσμα να έρθει μοιραία η ήττα που διατηρεί τις δύο ομάδες στα άκρα του βαθμολογικού πίνακα. Έτσι οι Τιτάνες Παλαμά παρέμειναν πρώτοι και αήττητοι, ενώ η Μελίκη ουραγός με μόλις μία νίκη.

Διαιτητές: Λυγούρας, Σταμπουλής, Πλιάκος.

Δεκάλεπτα: 26-15, 47-35, 68-49, 86-61.

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά (Βαρδακούλης): Τσούμας Σ. 23 (4), Σαριμπαλίδης Κ. 18 (5), Λόλας 16, Πανάγος 18 (3), Αντωνίου 3 (1), Σφακιανός 6 (2), Σαριμπαλίδης Γ.  2, Αρχοντούλης, Μπακρατσής, Φαλιάκης.

ΓΑΣ Μελίκη (Καραγιαννίδης): Μούμογλου 4, Πλεξίδας 32 (4), Στάκταρης 3 (1), Βουρτζούμης 14 (4), Παγώνης 5, Κυριακού 3 (1), Γατόπουλος, Μαρμαρίδης.