Το Διοικητικό Συμβούλιο του Κεραυνού Μακρυγιάλου ενημερώνει ότι την Παρασκευή 23 Ιουνίου 2023 ώρα 18.00 στα γραφεία του συλλόγου στο γήπεδο θα γίνει Γενική Συνέλευση και εκλογές για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου.
Παρακαλούμε όλα τα εγγεγραμμένα μέλη, να συμμετέχουν στην εκλογική διαδικασία.
Δικαίωμα στο εκλέγειν και εκλέγεσθαι έχουν όλα τα μέλη του συλλόγου που έχουν τακτοποιημένες τις οικονομικές υποχρεώσεις και πληρούν όλες τις προϋποθέσεις του αθλητικού νόμου και καταστατικού του συλλόγου.
Πληροφορίες: 6983359394
Με εκτίμηση
το Δ.Σ.