![](https://i0.wp.com/www.katerinisport.gr/wp-content/uploads/2017/12/oikonomoy3.jpg?resize=1080%2C1080)
Στι 75′ ο Τσιρακίδης διαμόρφωσε το τελικό 2-0.
Τον αγώνα διαιτήτευσε ο Ντασιόπουλος με βοηθούς τους Πλόσκα και Χατζηγιάννη.
Οι συνθέσεις των ομάδων
Ατρόμητος Κατερίνης: Κουδουνάς, Μαντζαρίδης, Δ. Τάκος (75′ Ιακωβίδης), Μπλιώνας, Παραράς, Λάμο, Καρασαββίδης (71′ Τσιβελεκίδης), Δημητριάδης (62′ Μετενίδης), Σαλτσίδης (87′ Πανανός), Τσιρακίδης, Γεωργιακόπουλος.
Ατρόμητος Κατερίνης: Κουδουνάς, Μαντζαρίδης, Δ. Τάκος (75′ Ιακωβίδης), Μπλιώνας, Παραράς, Λάμο, Καρασαββίδης (71′ Τσιβελεκίδης), Δημητριάδης (62′ Μετενίδης), Σαλτσίδης (87′ Πανανός), Τσιρακίδης, Γεωργιακόπουλος.
Νέος Παμβριακός: Β. Αποστολόπουλος, Νατσιός, Βαρμάζης, Σ. Τάκος, Β. Τάκος, Χρυσόπουλος, Δ. Τσάτσος, Καραμέλιος, Πανάγος (70′ Β. Αποστολόπουλος), Δαλάκος, Δ. Τσάτσος (73′ Νικολαΐδης).