![](https://i0.wp.com/www.katerinisport.gr/wp-content/uploads/2017/12/oikonomoy3.jpg?resize=1080%2C1080)
![](https://i0.wp.com/www.katerinisport.gr/wp-content/uploads/2018/01/abbey.png?resize=788%2C545)
Οι γηπεδούχοι είχαν δοκάρι στο 30′ με τον Καρακούση.
Δοκάρι είχε και η Πίνδος στο 70′ μετά από πλασέ του Γιαννή.
Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Γκαραγκάνης με βοηθούς τους Μηνούδη και Ατματζίδη.
Οι συνθέσεις των ομάδων
Απόλλων Ράχης: Ι. Κατσαμάγκας, Τοστσίδης, Δ. Κατσαμάγκας, Μπίνιας, Ίτσιος, Τακούλας, Ντούρος (62′ Χατζηβασιλίου), Ζησόπουλος, Κατής, Καρακούσης, Σίσκας.
Απόλλων Ράχης: Ι. Κατσαμάγκας, Τοστσίδης, Δ. Κατσαμάγκας, Μπίνιας, Ίτσιος, Τακούλας, Ντούρος (62′ Χατζηβασιλίου), Ζησόπουλος, Κατής, Καρακούσης, Σίσκας.
Πίνδος Άνω Αγιάννη: Τοτικίδης, Παπαργυρίου, Κακάρας, Τσιβαλίδης, Μπλουκλής, Γρηγοριάδης, Δελησαββίδης, Αλεξίου, Μαντζαρίδης (46′ Κεραλίδης), Γιαννής, Στεφανίδης (90′ Καρράς).