Επιλογή Σελίδας

Δείτε τις ημερομηνίες έναρξης προετοιμασίας καθώς και το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των φιλικών αγώνων των ομάδων της Πιερίας εν όψει της νέας ποδοσφαιρικής σεζόν 2022-2023.

Ημερομηνίες έναρξης προετοιμασίας

15.07.2022
Ατρόμητος Κατερίνης (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)

18.07.2022
Ατρόμητος Κατερίνης B’ (Γ’ ΕΠΣ Πιερίας)

21.07.2022
Βατανιακός Κατερίνης (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)

25.07.2022
ΓΑΣ Σβορώνου (Γ’ Εθνική)
Αιγινιακός (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2012 (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου (Γ’ Εθνική)
Αναγέννηση Κολινδρού (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)

01.08.2022
Αετός Καταλωνίων (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
Καλλιθεακός Καλλιθέας (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
ΑΕ Περίστασης (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)
Ελπίς Ανδρομάχης (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)
Πίνδος Άνω Αγιάννη (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)

04.08.2022
Ερμής Εξοχής (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)

08.08.2022
Πιερικός (Γ’ Εθνική)
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)
Ακαδημία Βατανιακός 1978 (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)
Απόλλων Ράχης (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)

09.08.2022
Άρης Κοκκινοπλιτών (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)

12.08.2022
Δίας Δίου (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)

17.08.2022
Κατερίνη FC (Γ’ ΕΠΣ Πιερίας)

22.08.2022
Αναγέννηση Σβορώνου (Γ’ ΕΠΣ Πιερίας)

Πρόγραμμα φιλικών αγώνων (όπου δεν αναφέρονται έδρες και ώρες έναρξης, δεν έχουν γνωστοποιηθεί ή οριστικοποιηθεί)

04.08.2022
ΓΑΣ Σβορώνου – Άρης Θεσσαλονίκης Κ19 4-2

06.08.2022
Αιγινιακός – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-4
Βατανιακός Κατερίνης – Ατρόμητος Κατερίνης 5-1

09.08.2022
ΑΕ Αλεξάνδρειας – Αναγέννηση Κολινδρού 3-4

10.08.2022
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΓΑΣ Σβορώνου 2-1

13.08.2022
ΑΕ Καρίτσας – Αναγέννηση Κολινδρού 2-3
Καλλιθεακός Καλλιθέας – Ερμής Εξοχής 0-1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Βατανιακός Κατερίνης 2-2
ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2012 – Αιγινιακός 2-1
ΑΕ Περίστασης – Ατρόμητος Κατερίνης 2-5

17.08.2022
18:00 Εθνικός Κατερίνης – Αιγινιακός
ΓΑΣ Σβορώνου – Αναγέννηση Κολινδρού
Βατανιακός Κατερίνης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΕ Περίστασης – Καλλιθεακός Καλλιθέας
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Άρης Κοκκινοπλιτών

18.08.2022
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΠΑΟΚ Κ19

20.08.2022
ΓΑΣ Σβορώνου – Θερμαϊκός Θέρμης
Βατανιακός Κατερίνης – ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2012
Αιγινιακός – Ατρόμητος Κατερίνης
ΑΕ Καρίτσας – Ερμής Εξοχής
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Άρης Κοκκινοπλιτών
(ή 21.08.2022) Δίας Δίου – Αετός Καταλωνίων 

21.08.2022
Ερμής Εξοχής – Άρης Κ19
(ή 20.08.2022) Δίας Δίου – Αετός Καταλωνίων

22.08.2022
Νέος Παμβρυακός – Απόλλων Ράχης

24.08.2022
ΓΑΣ Σβορώνου – Αιγινιακός
Βατανιακός Κατερίνης – ΑΕ Καρίτσας
Ατρόμητος Κατερίνης – Άρης Κοκκινοπλιτών
ΑΕ Περίστασης – Αναγέννηση Κολινδρού
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Ερμής Εξοχής

27.08.2022
Βέροια ΝΠΣ – ΓΑΣ Σβορώνου
ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2012 – ΑΕ Καρίτσας
Απόλλων Λιτοχώρου – Δίας Δίου

28.08.2022
Καμπανιακός – ΓΑΣ Σβορώνου
Ολυμπιακός Κυμίνων – Αιγινιακός

31.08.2022
ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2012 – Καλλιθέα Αττικής
Αιγινιακός – Πίνδος Άνω Αγιάννη
ΑΕ Περίστασης – Ατρόμητος Κατερίνης
ΓΑΣ Σβορώνου – Δίας Δίου
Άρης Κοκκινοπλιτών – Ακαδημία Πλαταμώνα

03.09.2022
Αιγινιακός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Καλλιθεακός Καλλιθέας – Άρης Κοκκινοπλιτών

11.09.2022
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ολυμπιακός Βόλου

*Το πρόγραμμα εμπλουτίζεται ή διαφοροποιείται ανάλογα με τις επίσημες ανακοινώσεις και την ενημέρωση από τους συλλόγους.
**Για όσες ομάδες δεν αναφέρονται, δεν υπάρχει έως αυτή τη στιγμή, πληροφόρηση.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This