Επιλογή Σελίδας

Δείτε το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των φιλικών αγώνων προετοιμασίας των ομάδων της Πιερίας εν όψει της νέας ποδοσφαιρικής σεζόν.

Το πρόγραμμα εμπλουτίζεται ή διαφοροποιείται ανάλογα με τις επίσημες ανακοινώσεις των συλλόγων.

Πρόγραμμα φιλικών αγώνων (όπου δεν αναφέρονται έδρες και ώρες έναρξης, δεν έχουν γνωστοποιηθεί ή οριστικοποιηθεί)

04.08.2021
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ατρόμητος Κατερίνης 5-0

07.08.2021
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – 25η Μαρτίου 3-0
Βατανιακός – Ατρόμητος Κατερίνης 3-1

08.08.2021
Πιερικός – Ολυμπιακός Κ19 2-2
ΓΑΣ Σβορώνου – Πανσερραϊκός 2-0
Ατρόμητος Κατερίνης – Αετός Καταλωνίων 2-0

11.08.2021
Βατανιακός – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 2-1

12.08.2021
Αιγινιακός – ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2-3
Πιερικός – Πανσερραϊκός 1-3

13.08.2021
Εθνικός Κατερίνης – Ελπίς Ανδρομάχης 0-0
Απόλλων Λιτοχώρου – Φίλιππος Μελίκης 0-3
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – Αετός Καταλωνίων 1-3

14.08.2021
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΠΑΟΚ Κ19 1-2
Ατρόμητος Κατερίνης – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα 3-1
Αναγέννηση Κολινδρού – ΠΑΟ Κουλούρας 2-2

18.08.2021
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Πιερικός 1-2
ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης – 25η Μαρτίου 3-1
Αναγέννηση Κολινδρού – ΓΑΣ Σβορώνου 0-3
Αιγινιακός – Απόλλων Λιτοχώρου 1-4
Εθνικός Κατερίνης –  Αετός Καταλωνίων 0-1
Ατρόμητος Κατερίνης – Ερμής Εξοχής 4-0
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – Πίνδος Άνω Αγιάννη 3-2

21.08.2021
ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης – Θερμαϊκός Κορινού 5-1
Αναγέννηση Κολινδρού – Νάουσα 0-4

Αετός Καταλωνίων – Αιγινιακός 0-0
Καλλιθεακός Καλλιθέας – ΓΑΣ Σβορώνος 1-7
Ελπίς Ανδρομάχης – Πίνδος Άνω Αγιάννη 5-1
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – Άρης Κοκκινοπλιτών 3-2

22.08.2021
ΓΑΣ Σβορώνου – Πιερικός 0-1
Ηρακλής Λάρισας – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 2-1

25.08.2021
FK Jagodina – Πιερικός 0-4
Αιγινιακός – Βατανιακός 0-7
Αναγέννηση Κολινδρού – Φίλιππος Μελίκης 1-4
Ερμής Εξοχής – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 2-0
Ελπίς Ανδρομάχης – ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2012 1-3
25η Μαρτίου – Άρης Κοκκινοπλιτών 2-1

28.08.2021
Βατανιακός – Θερμαϊκός Κορινού 3-1
Ατρόμητος Κατερίνης – Άρης Κοκκινοπλιτών 5-2
Ελπίς Ανδρομάχης – Αιγινιακός 1-1
ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης – Καλλιθεακός Καλλιθέας 3-0
Ερμής Εξοχής – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0
Απόλλων Λιτοχώρου – Αετός Καταλωνίων 1-0
Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 1-3

29.08.2021
25η Μαρτίου – ΓΑΣ Σβορώνος 0-6
Απόλλων Ράχης – Πίνδος Άνω Αγιάννη 1-4

30.08.2021
FK Sloga 1924 – Πιερικός 0-4

01.09.2021
FK Jagodina – Πιερικός 1-2
Θερμαϊκός Κορινού – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-1
Βατανιακός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 4-1
Φίλιππος Μελίκης – Αιγινιακός 5-2
Αναγέννηση Κολινδρού – Αετός Καταλωνίων 6-3
ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης – Ατρόμητος Κατερίνης 5-1
Καλλιθεακός Καλλιθέας – Άρης Κοκκινοπλιτών 2-3
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 1-4

03.09.2021
Ακαδημία Πλαταμώνα – Κίσσαβος Συκουρίου 2-0

04.09.2021
Απόλλων Λάρισας – Πιερικός 1-0
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΦΣ Κοζάνη 1-2
Ερμής Εξοχής – Ελπίς Ανδρομάχης 4-0
Εθνικός Κατερίνης – Απόλλων Ράχης 2-4
Βατανιακός – ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2012 3-0
ΓΑΣ Σβορώνος – Άρης Κοκκινοπλιτών 5-0
Καλλιθεακός Καλλιθέας – Αιγινιακός 2-2

05.09.2021
Αετός Καταλωνίων – ΑΕ Καρίτσας 2-3
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – ΓΑΣ Σβορώνος 0-4
Βατανιακός Β’ – Ακαδημία Γιώτσα 4-1
ΑΕ Περίστασης – 25η Μαρτίου 1-3

08.09.2021
ΓΑΣ Σβορώνος – Αναγέννηση Κολινδρού 3-0
ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης – Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου 2-2
Πιερικός – ΠΑΟΚ Β’ 1-0
Όλυμπος Βροντούς – Κεραυνός Μακρυγιάλου 1-1

10.09.2021
Όλυμπος Βροντούς – Ταύρος Ελάφου 2-1

11.09.2021
Πιερικός – Αλμωπός Αριδαίας 1-1
Θερμαϊκός Κορινού – Αναγέννηση Κολινδρού 2-0
Δόξα 10 Μοσχοχωρίου – ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2-3
Άρης Κοκκινοπλιτών – Απόλλων Λιτοχώρου 1-3
Αιγινιακός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-3
Ακαδημία Πλαταμώνα – Μαχητής Τερψιθέας 3-1
Ελπίς Ανδρομάχης – Πίνδος Άνω Αγιάννη 0-3
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Βατανιακός 0-3

12.09.2021
ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης – Καλλιθέα 0-5
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αετός Μακρυχωρίου 0-2
25η Μαρτίου – Δίας Δίου 1-0
Γεωργάκης Ολύμπιος Λόφου – Απόλλων Ράχης 4-1

14.09.2021
Ερμής Εξοχής – Ταύρος Ελάφου 7-1

15.09.2021
Δίας Δίου – Άρης Κοκκινοπλιτών 3-4
Απόλλων Ράχης – Ορφέας Φωτεινών 6-3
25η Μαρτίου – Πίνδος Άνω Αγιάννη 3-1
Ακαδημία Βατανιακός 1978 – Κεραυνός Μακρυγιάλου 6-0

17.09.2021
Βατανιακός – Ατρόμητος Κατερίνης 8-1
Απόλλων Λιτοχώρου – Ακαδημία Πλαταμώνα 1-4

18.09.2021
Δίας Δίου – Αετός Καταλωνίων 3-3
Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα – Ελπίς Ανδρομάχης 1-0
Καλλιθεακός Καλλιθέας – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 3-2
ΑΕ Περίστασης – Ερμής Εξοχής 1-6

19.09.2021
ΓΑΣ Σβορώνου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0
Αιγινιακός – 25η Μαρτίου 3-4

21.09.2021
Ακαδημία Πλαταμώνα – ΑΕΛ Κ19 3-0

22.09.2021
ΓΑΣ Σβορώνος – Δωτιέας Αγιάς 2-0
Απόλλων Ράχης – Ορφέας Φωτεινών 1-5
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Βατανιακός 1-4
Θερμαϊκός Κορινού – Άρης Κοκκινοπλιτών 2-1
Ελπίς Ανδρομάχης – Αετός Καταλωνίων 0-1
Απόλλων Λιτοχώρου – Ατρόμητος Κατερίνης Β’ 3-2

24.09.2021
25η Μαρτίου – Απόλλων Λιτοχώρου 8-0

25.09.2021
ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης – Ηρακλής Κ19 3-3
Βατανιακός – Ακαδημία Βατανιακός 1978 3-1
Αιγινιακός – ΑΕ Αλεξάνδρειας 7-0
Ελπίς Ανδρομάχης – Κεραυνός Μακρυγιάλου 5-0
Αχιλλεάς Νεοκαισάρειας – Καλλιθεακός Καλλιθέας 0-2

26.09.2021
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-1
ΑΕ Καρίτσας – Ερμής Εξοχής (γήπεδο Βροντούς) 0-2
Πίνδος Άνω Αγιάννη – Αετός Καταλωνίων 3-1

Ημερομηνίες έναρξης προετοιμασίας

19.07.2021
Ατρόμητος Κατερίνης (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
Ατρόμητος Κατερίνης Β’ (Γ’ ΕΠΣ Πιερίας)

26.07.2021
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου (Γ’ Εθνική)
25η Μαρτίου (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
Βατανιακός (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
Θερμαϊκός Κορινού (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)

ΓΑΣ Σβορώνος (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2012 (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)

27.07.2021
Αιγινιακός (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)
Απόλλων Λιτοχώρου (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)

28.07.2021
Όλυμπος Βροντούς (Γ’ ΕΠΣ Πιερίας)
Ταύρος Ελάφου (Γ’ ΕΠΣ Πιερίας)

31.07.2021
Αετός Καταλωνίων (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)

02.08.2021
Πιερικός (Super League 2)
Αναγέννηση Κολινδρού (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
Ελπίς Ανδρομάχης (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)
Εθνικός Νέας Τραπεζούντας (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)
Ερμής Εξοχής (Γ’ ΕΠΣ Πιερίας)

08.09.2021
ΑΕ Περίστασης (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)

09.08.2021
Άρης Κοκκινοπλιτών (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
Πίνδος Άνω Αγιάννη (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)
Κεραυνός Μακρυγιάλου (Γ’ ΕΠΣ Πιερίας)
Απόλλων Ράχης (Γ’ ΕΠΣ Πιερίας)

16.08.2021
Ακαδημία Πλαταμώνα (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
Ακαδημία Γιώτσα (Γ’ ΕΠΣ Πιερίας)

23.08.2021
Βατανιακός 1978 (Γ’ ΕΠΣ Πιερίας)

30.08.2021
Πιερίδες Μούσες (Γ’ κατηγορία Γυναικών)

06.09.2021
Νεφέλες (Β’ κατηγορία Γυναικών)

24.09.2021
ΑΕ Κούκου (Γ’ ΕΠΣ Πιερίας)

Pin It on Pinterest

Shares
Share This
// START Corner ad for Novibet // END Corner ad for Novibet