Η ιστορία της Super Dépor που κατέκτησε πιο λίγα από όσα έπρεπε (pt. II)
Η ιστορία της χρυσής δεκαετίας της Ντεπορτίβο Λα Κορούνια σε δυο μέρη. Στο δεύτερο σήμερα, η “χρυσή” επταετία του Ιρουρέτα, το πρωτάθλημα του 2000, το “centenariazo” του 2002, τα δυο ισπανικά Σούπερ Καπ, η σταθερή παρουσία στις υψηλές θέσεις της Λίγκας και η μεγάλη πορεία στο Champions League του 2003/04.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί